Filmy i seriale za 49 zł rocznie?

28.10.2021

2021-10-28T07:01:00.000Z//2021.10.28

|
Udostępnij:

Gdzie? W Amazon Prime. Takiej promocji jeszcze nie było. Za wspomnianą kwotę można korzystać darmowej dostawy, oglądać seriale i filmy oraz grać w gry. Co ciekawe, można to robić na wielu urządzeniach jednocześnie. Tej propozycji, nic nie pobije.

Amazon Video Prime

Amazon to jedna z większych platform sprzedażowych, która w Polsce jest dostępna dopiero pół roku. Amazon Prime to subskrypcja, w ramach której użytkownicy otrzymują dostęp do wielu przydatnych funkcjonalności, a przede wszystkim dostęp do e-booków, czasopism i audiobooków, seriali i filmów, podcastów, muzyki, gier komputerowych. Klienci mają również dostęp do najlepszych okazji w tym corocznego wydarzenia Prime Day. Wtedy są jako pierwsi informowani o okazjach. Pisaliśmy o tym szczegółowo w artykule Wszystko o Amazon Prime.

Teraz można skorzystać z wyjątkowej okazji, w ramach której pierwszy miesiąc usługi dostajemy za darmo, a następnie możemy opłacić za rok w kapitalnej cenie 49 zł. Warto wspomnieć, że do tej pory Prime Video kosztował ponad 20 zł za miesiąc. To bezdyskusyjnie, najlepsza tego typu promocja ostatnich lat.

Aby aktywować usługę, należy wejść na stronę: Amazon Prime, a następnie utworzyć konto, wybrać plan taryfowy – i gotowe. Później można podłączyć inne urządzenia do aplikacji – telewizory, tablety, telefony, konsolę, czy laptop. Nie ma żadnych ograniczeń. Amazon stanowi obecnie ogromną konkurencję dla Netflixa. O tym ile kosztuje Netflix, pisaliśmy w artykule: Pora na Netflixa . Platforma w ostatnim czasie zmieniła cennik swoich usług. Zmniejszyła cenę pakietu podstawowego dla jednego użytkownika, który staniał o 3 zł. Bez zmian pozostał natomiast pakiet standard, dla dwóch widzów. Najnowszy taryfikator prezentuje się następująco: pakiet podstawowy – 29 zł, pakiet standard – 43 zł, pakiet premium – 60 zł. O szczegółach również pisaliśmy w artykule: Zmiany w cenniku Netflix

Przeczytaj także:

Mark Zuckerberg planuje rebranding Facebooka. Czy to oznacza zmianę nazwy, jednego z najbardziej popularnego serwisu społecznościowego? 

27.10.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Sqiud Game, to serial, który dla nikogo nie pozostaje obojętny. Mocny i pełny wrażeń - ale przeznaczony tylko dla dorosłych. Nie powinny oglądać go dzieci.

26.10.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Już w przyszłym roku zmieni się sposób nadawania programów naziemnej telewizji cyfrowej. Znaną od kilku lat technologię DVB-T zastąpi DVB-T2. Co to oznacza?

25.10.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.