Pora na Netflixa!

18.11.2020

2020-11-18T10:05:00.000Z//2020.11.18

|
Udostępnij:

Irytuje Cię ciągłe przełączanie kanałów? Nie ma nic ciekawego do oglądania? Może warto przekonać się do Netflixa, o którym pewnie nie raz słyszałeś? Będziesz mógł oglądać ulubione filmy, seriale, programy, kiedy tylko masz na to ochotę. Co najważniejsze – bez reklam!

Netflix

Netflix to usługa, dzięki której użytkownicy mogą korzystać z bogatej bazy filmów, seriali i dokumentów. Netflix zyskał na popularności, za sprawą nielimitowanej oferty, atrakcyjnej ceny i możliwości rezygnacji z abonamentu w każdej chwili.

Na czym mogę oglądać Netflixa?

Aby skorzystać z oferty Netflix trzeba mieć urządzenie połączone z internetem. Może to być smartfon, telewizor Smart TV, konsola do gier, dekoder, odtwarzacz multimedialny, laptop lub tablet. Wybrany plan taryfowy determinuje ilość urządzeń, na których możesz oglądać ulubione filmy i seriale jednocześnie, a także jakość – do wyboru jest Standard Definition, High Definition i Ultra High Definition.

Jak mogę pobrać Netflixa?

To banalnie proste - musisz tylko wykonać kilka prostych kroków:

  • wejdź na stronę netflix.com/signup
  • wybierz plan, który Ci odpowiada
  • utwórz konto
  • wprowadź metodę płatności

Czy muszę być on-line?

Nie musisz. Możesz pobierać ulubione filmy na urządzenia przenośne z systemem iOS lub Android, a także na urządzenia z aplikacją dla systemu Windows 10. Później w dowolnym momencie - możesz je oglądać poza zasięgiem internetu – na przykład na biwaku.

Ile kosztuje Netflix?

Netflix to serwis streamingowy, który działa na zasadzie abonamentu - za jedną stałą opłatą miesięczną. Każdy może dostosować plan do swoich potrzeb, przy czym najtańszy kosztuje 34 zł a najbardziej rozszerzony to miesięczny koszt 52 zł. Nie ma przy tym żadnych dodatkowych kosztów, żadnej umowy a zrezygnować można w każdej chwili, bez podawania przyczyny.

Czy Netflix to dobry wybór?

Dane Gemius/PBI przeprowadzone w 2019 roku prezentują informacje na temat najbardziej popularnych serwisów streamingowych wideo. Najwięcej użytkowników w Polsce przegląda bezpłatną wersję CDA.pl – 6,69 mln realnych użytkowników, zaś jej sekcja Premium, ma nieco ponad 3 mln użytkowników. Na drugim miejscu jest vod.pl – ponad 4 miliony użytkowników. Wśród płatnych platform liderem jest właśnie Netflix, z którego w ciągu miesiąca korzysta prawie 4 miliony użytkowników.

Przeczytaj także:

Najlepsze czytniki e-booków potrafią pomieścić ponad 6 tysięcy książek. Wystarczy wyobrazić, sobie ile trzeba mieć miejsca w domu, aby taką liczbę książek pomieścić. Z pewnością warto go mieć - tylko jaki kupić? 

17.11.2020 CZYTAJ WIĘCEJ

Nie są znane powody wycofania tak lubianej przez większość sportowców aplikacji. Prawdopodobnie producent pragnie w ten sposób nakłonić do korzystania z jego nowej aplikacji MapMyRun.

17.11.2020 CZYTAJ WIĘCEJ

Zakupy przestały być dla Ciebie przyjemne? Robisz je w pośpiechu, denerwują Cię kolejki i ciągle zapominasz karteczki z przygotowaną listą zakupów? Wyobraź sobie, że dzięki aplikacjom zakupowym, możesz przyspieszyć zakupy i zaoszczędzić pieniądze.

16.11.2020 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.