O nas

O projekcie

Smartix.pl powstał z myślą o tym, aby inspirować Cię do zmiany nawyków i pokazać, jak możesz usprawnić swoje życie. Pragniemy przekonać Cię o korzyściach przejścia z offline do świata online. Serwis został przygotowany w taki sposób, aby było Ci wygodnie z niego korzystać. Znajdziesz tu wartościowe artykuły, które pozwolą Ci w wyczerpujący sposób znaleźć odpowiedzi na ważne pytania. Będziemy informować Cię o bieżących wydarzeniach w wirtualnym świecie, a także pokazywać jakie możliwości daje internet w codziennym życiu. Na konkretnych przykładach, chcemy pokazywać, jak możemy ułatwić Twoje życie. Nadrzędnym celem, jest informowanie o korzyściach używania internetowych narzędzi, i proponujemy tylko te rozwiązania, które odpowiadają Twoim potrzebom. Naszą wartością są promocje, dzięki którym będziesz szybko mógł odczuć pozytywne zmiany.

Redakcja

Wiedza, którą chcemy Ci przekazać, jest przygotowana przez najlepszych ekspertów specjalizujących się w nowoczesnych technologiach. W serwisie Smartix.pl znajdziesz specjalistyczne artykuły z różnych dziedzin, które mają jedno przesłanie – wyższość online nad offline. Często będziemy opierać się o najbardziej cenione przez czytelników blogi i serwisy poświęcone wykorzystaniu nowych technologii w codziennym życiu. Dzięki temu możemy mieć pewność, że będziemy na bieżąco trafiać treścią w samo sedno Twoich upodobań. Mamy nadzieję, że Smartix.pl będzie dla Ciebie źródłem inspirujących informacji.

Reklama

Realna wartość, jaką daje reklama w serwisie Smartix.pl to przede wszystkim personalizacja oferty. Nasza grupa docelowa została w precyzyjny sposób wyłoniona na podstawie długotrwałych analiz raportów i badań. Chętnie podejmiemy współpracę w zakresie promocji, aby nasi użytkownicy mogli przekonać się o zaletach korzystania z różnych produktów i usług. Oferujemy także przestrzeń reklamową, która jest spójna i daje konkretne korzyści – pozyskanie nowych klientów i zabranie ich do wirtualnego świata.

Napisz do nas

Masz ciekawe spostrzeżenia dotyczące możliwości wykorzystania internetu? Jesteś pasjonatem innowacyjnych rozwiązań, które upraszczają życie? Może uważasz, że znalazłeś świetny temat i chcesz, aby został opracowany przez naszych ekspertów? Napisz do nas. Staramy się tworzyć treść, która będzie wartością dla Ciebie, dlatego cenimy wszelkie sugestie naszych użytkowników. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne.