Disney+ za darmo? Tak, to możliwe!  

27.07.2022

2022-07-27T08:25:00.000Z//2022.07.27

|
Udostępnij:

Disney+ z sukcesem w końcu dotarł na Polski rynek. Na Disney’owskie produkcje czekało wiele osób. Masa produkcji, których nie można zobaczyć, na żadnym innym kanale jest teraz na wyciągnięcie ręki. Trzeba jednak za tą możliwość zapłacić. Istnieje też opcja, bezpłatnego dostępu – jak to zrobić?

Disney

Od 14 czerwca Disney działa w Polsce

Nie tak dawno informowaliśmy, że Disney od czerwca 2022 rusza ze swoją platformą streamingową w Polsce . Tak też się stało - od 14 czerwca 2022 roku, w dniu premiery w Polsce, usługa Disney+ pojawiła się w ofertach Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go. Okazuje się, że jednak, że Grupa Polsat Plus jako jedyny operator usług płatnej telewizji w naszym kraju nawiązała współpracę z Disney+.

Usługa, na którą czekali najmłodsi będzie dostępna w ofercie z Polsat Box, Netią, Polsat Box Go i Plusem. Za możliwość korzystania z usługi trzeba zapłacić od 28,99 zł. Istnieje opcja rozliczenia rocznego, dzięki czemu wyjdzie kilkadziesiąt złotych mniej. Co najważniejsze: Disney, będzie może również oglądać za darmo.

Ile trzeba zapłacić za dostęp do Disney+?

Na stronie polsat.pl, pojawiła się informacja, ile kosztuje możliwość oglądania Disney+. Nowi i obecni klienci Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go będą mogli korzystać z atrakcyjnych ofert łączonych z Disney+:

  • w Polsat Box - pakiety telewizji razem z Disney+ od 35 zł/mies. W ofertach z pakietem L i z pakietami dodatkowymi oraz abonamentem od 100 zł/mies. Dostęp do Disney+ w cenie oferty przez całą umowę,
  • w Plusie - bez opłat przez rok w każdym abonamencie głosowym oraz internetowym (Internet 5G/LTE i Plus Światłowód),
  • w Netii - bez opłat przez rok w ofertach szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu oraz pakietach z usługami TV. Bez opłat aż przez 2 lata za połączenie 3 usług abonamentowych (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru),
  • w Polsat Box Go - w nowym pakiecie Polsat Box Go Premium z Disney+, który jest połączeniem ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki filmów, seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych oraz biblioteki Disney+, w promocyjnej cenie 50 zł/mies.

Czy Disney+ może dogonić Netflixa i Amazon Prime Video?

Najpopularniejsze serwisy streamingowe: Netflix i Amazon byli najbardziej popularni. Tak było, dopóki Walt Disney Company nie uruchomił usługi Disney+. W czerwcu 2022 roku już aż 42 krajów jest objętych nową usługą. Firma Walt Disney Company spodziewa się, że jej usługa przesyłania strumieniowego będzie dostępna w 160 krajach do 2023 roku.

Z danych Statista, wynika, że platforma Disney+, znajduje się na piątym miejscu w rankingu dostępności usług VOD. Na pierwszym miejscu znajduje się oczywiście Netflix, na drugim - QIZ, na trzecim – iQIYI, na czwartym – Prime Video, o którym informowaliśmy w artykule: Wszystko o Amazon Prime

Przeczytaj także:

Nie mamy się czego wstydzić - polskie kąpieliska są naprawdę czyste!

26.07.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Opuszczenie urządzenia na twarde podłoże lub przyciśnięcie mogą powodować uszkodzenia - zwłaszcza, jeśli nie zadbamy o prawidłową ochronę wyświetlacza.

25.07.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Alert RCB powstał po to, aby odpowiednio wcześnie informować o zagrożeniu oraz dawać szansę przygotowania się na nadchodzący żywioł.

22.07.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.