TOP 5 pomysłów na prezent dla nastolatka

21.12.2022

2022-12-21T08:18:00.000Z//2022.12.21

|
Udostępnij:

Święta to czas, w którym lubimy obdarowywać się prezentami. Ten element świąt zazwyczaj przypada do gustu najbardziej nastolatkom, którzy cieszą się z wielu podarków, pudełek i niespodzianek. Wybór prezentu dla nich nie jest jednak prosty. Poniżej przedstawiamy TOP 5 prezentów dla młodych, które z pewnością sprawią im radość.

prezent dla nastolatka

1. Konsola do gier

Zdecydowanie w rankingu najlepszych prezentów dla nastolatków prowadzą konsole do gier. Obecnie to tak popularne gadżety, że niektóre najnowsze modele są problematyczne w zakupie. Konsola do gier jest również bardzo uniwersalnym prezentem, gdyż możemy do niej zakupić dowolne gry - zarówno dla młodszych, jak i starszych.

2. Tablet

Tuż za konsolami na liście najlepszych pomysłów na prezent dla nastolatka, plasuje się tablet. Są one popularne niezmiennie od lat i z pewnością dadzą wiele radości. Mogą służyć zarówno do gier i nauki, a także komunikacji z bliskimi. Na rynku znajdziemy bardzo szeroki przegląd tabletów pod kątem ceny, funkcjonalności czy marek.

3. LEGO

LEGO to coś, co uwielbiają nastolatkowie i coś, co może być idealnym pomysłem na prezent. Wbrew pozorom nie są to jedynie klocki dla najmłodszych, gdyż istnieje wiele zestawów o różnym poziomie trudności. Zestawy LEGO, mogą być łączone, rozbudowywane i mogą być również zaczątkiem większej kolekcji. Zapewnią też wiele radości oraz będą doskonałą odskocznią od telefonów i komputerów.

4. Książki

Kolejną pozycją w naszym zestawieniu są książki. Niezmiennie od lat, mogą być doskonałym prezentem dla nastolatków, jeśli będą dotyczyły ich hobby, zainteresowań, czy będą pomagały im się rozwijać. Jeśli zatem wybierzemy trafiony tytuł, będzie to doskonały upominek dla młodego człowieka.

5. Gra planszowa

Gry planszowe to idealne pomysły na prezent, gdyż pomagają rozwijać relacje międzyludzkie. Są doskonałą alternatywą dla gier komputerowych, którymi młodzież wbrew pozorom, może być znudzona. Do wyboru otrzymujemy również ogromną ilość typów i rodzai gier planszowych dla młodych w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach. Obecne gry planszowe, mogą być niezwykle imponujące, zawierać wiele ciekawych kart, figurek czy plansz dostarczając zajęcia na bardzo długo.

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego pomysłu na prezent? To może smartband? Więcej na ten temat w artykule: Smartband – świetny pomysł na prezent!

Przeczytaj także:

Biała pokrywa śnieżna obecnie pokrywa dużą część wschodniej i południowej Polski. Czy w święta Bożego Narodzenia również będzie można liczyć na śnieg?

20.12.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Połączenie tej marki z rynkiem gier może być zaskakujące, ale nie jest pozbawione sensu. Sam Netflix ma też imponujące plany wobec tego projektu.

19.12.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

The Line - ma to być innowacyjne miasto, a przy tym niezwykle długie i wąskie, a więc ma zupełnie inną koncepcją niż nawet najnowocześniejsze obecne miasta.

16.12.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.