Serwisy, które pozwolą Ci tanio zarezerwować wczasy

20.07.2021

2021-07-20T05:20:00.000Z//2021.07.20

|
Udostępnij:

Marzą Ci się wczasy w gorącym klimacie, pod plamami? Niestety podróże do egzotycznych miejsc, są wyjątkowo drogie i nie każdego na taki wakacyjny wypad stać. Popularne są również kierunki do Grecji, Turcji, czy Bułgarii. Jakie są sposoby, aby znaleźć promocyjną ofertę, nawet o połowę tańszą? Z jakich serwisów korzystać?

tanie wczasy

Jeśli pragniesz znaleźć taniej wycieczkę, musisz nastawić się na poświęcenie czasu na wyszukanie idealnej oferty. Zebraliśmy informację o dwóch najpopularniejszych serwisach, gdzie można znaleźć prawdziwe perełki. Nasza rada jest taka, aby wyznaczyć termin podróży, spakować się i być gotowym na wyjazd w każdej chwili. Najlepsze oferty można trafić dwa dni, a nawet dzień przed planowanym wylotem. Gdzie szukać tych okazji?

Wakacje.pl

Wakacje.pl to lider na rynku zorganizowanych wyjazdów turystycznych w Polsce. W swoich zasobach ma aż 46 633 ofert różnych biur podróży ze 150 krajów. Już milion osób, skorzystało z oferty serwisu w trakcie 22 lat funkcjonowania firmy. Wycieczkę można kupić na trzy sposoby: online 24 h na dobę, przez telefon 7 dni w tygodniu oraz w jednym z ponad 200 salonów w całej Polsce. Nie musisz przeglądać ofert poszczególnych biur podróży, bo w wakacje.pl masz wszystkie w jednym miejscu. Co ciekawe nie płacisz żadnej prowizji — płacisz dokładnie tyle samo co w biurze podróży. Znajdują się tam setki ofert z podziałem na kategorie. Praktyczny jest nawet podział ofert pod kątem pandemii. Można szybko dowiedzieć się, gdzie są wymagane testy, a gdzie osoby zaszczepione mogą swobodnie podróżować.

Wakacyjnipiraci.pl

Wakacyjnipiraci.pl to jedno z najszybciej rozwijających się biur podróży online w Europie, z którego korzystają już milionów podróżnych. Popularny jest w Niemczech, ale także w Austrii, Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii i oczywiście w Polsce. Ciekawym rozwiązaniem są alerty w aplikacji, które informują o interesujących klienta promocjach. To z pewnością warty uwagi dostawca okazyjnych ofert podróży. Można ich szukać w obrębie kategorii: loty, pakiety, hotele czy rejsy.

Tanie loty

Dzięki takim serwisom już nie musisz odwiedzać tradycyjnego biura podróży i przepłacać. Tanie wycieczki są dostępne na wyciągnięcie ręki. Rezerwacji możesz dokonać przez internet, nawet na smartfonie. Jeśli natomiast szukasz tanich połączeń lotniczych, koniecznie przeczytaj na ten temat artykuł: Wyszukiwarka tanich lotów - gdzie i jak szukać okazji?

Przeczytaj także:

mPrawo jazdy to cyfrowy dokument z odwzorowaniem Twoich uprawnień do prowadzenia pojazdów. Mając w telefonie elektroniczne prawko, jesteś w stanie w każdym momencie przedstawić swoje uprawnienia, nawet jeśli fizycznie nie posiadasz ich przy sobie.

19.07.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Czy życie pozaziemskie istnieje? Czy możliwe, że na Marsie kiedyś mogła istnieć jakakolwiek istota? Tę sprawę bada łazik Curiosity. Jak przebiega jego misja na Czerwonej Planecie? Czy już coś wiadomo?

16.07.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

YouTube od wielu lat znany jest jako platforma sprzyjająca dłuższym treściom. W odpowiedzi na sukces TikToka platforma postanowiła wprowadzić także rozwiązanie sprzyjające krótszym materiałom. Tak oto zaczęto testować YouTube Shorts.

15.07.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.