Serwisy, które pozwolą Ci tanio zarezerwować wczasy

20.07.2021 |
Udostępnij:

Marzą Ci się wczasy w gorącym klimacie, pod plamami? Niestety podróże do egzotycznych miejsc, są wyjątkowo drogie i nie każdego na taki wakacyjny wypad stać. Popularne są również kierunki do Grecji, Turcji, czy Bułgarii. Jakie są sposoby, aby znaleźć promocyjną ofertę, nawet o połowę tańszą? Z jakich serwisów korzystać?

tanie wczasy

Jeśli pragniesz znaleźć taniej wycieczkę, musisz nastawić się na poświęcenie czasu na wyszukanie idealnej oferty. Zebraliśmy informację o dwóch najpopularniejszych serwisach, gdzie można znaleźć prawdziwe perełki. Nasza rada jest taka, aby wyznaczyć termin podróży, spakować się i być gotowym na wyjazd w każdej chwili. Najlepsze oferty można trafić dwa dni, a nawet dzień przed planowanym wylotem. Gdzie szukać tych okazji?

Wakacje.pl

Wakacje.pl to lider na rynku zorganizowanych wyjazdów turystycznych w Polsce. W swoich zasobach ma aż 46 633 ofert różnych biur podróży ze 150 krajów. Już milion osób, skorzystało z oferty serwisu w trakcie 22 lat funkcjonowania firmy. Wycieczkę można kupić na trzy sposoby: online 24 h na dobę, przez telefon 7 dni w tygodniu oraz w jednym z ponad 200 salonów w całej Polsce. Nie musisz przeglądać ofert poszczególnych biur podróży, bo w wakacje.pl masz wszystkie w jednym miejscu. Co ciekawe nie płacisz żadnej prowizji — płacisz dokładnie tyle samo co w biurze podróży. Znajdują się tam setki ofert z podziałem na kategorie. Praktyczny jest nawet podział ofert pod kątem pandemii. Można szybko dowiedzieć się, gdzie są wymagane testy, a gdzie osoby zaszczepione mogą swobodnie podróżować.

Wakacyjnipiraci.pl

Wakacyjnipiraci.pl to jedno z najszybciej rozwijających się biur podróży online w Europie, z którego korzystają już milionów podróżnych. Popularny jest w Niemczech, ale także w Austrii, Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii i oczywiście w Polsce. Ciekawym rozwiązaniem są alerty w aplikacji, które informują o interesujących klienta promocjach. To z pewnością warty uwagi dostawca okazyjnych ofert podróży. Można ich szukać w obrębie kategorii: loty, pakiety, hotele czy rejsy.

Tanie loty

Dzięki takim serwisom już nie musisz odwiedzać tradycyjnego biura podróży i przepłacać. Tanie wycieczki są dostępne na wyciągnięcie ręki. Rezerwacji możesz dokonać przez internet, nawet na smartfonie. Jeśli natomiast szukasz tanich połączeń lotniczych, koniecznie przeczytaj na ten temat artykuł: Wyszukiwarka tanich lotów - gdzie i jak szukać okazji?

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.