Gdzie szukać ofert Last Minute?

28.07.2021 |
Udostępnij:

Udane wakacje w sezonie wcale nie muszą wiązać się z tygodniami planowania, formalności i ustaleń. Na najlepszy urlop w życiu można wybrać się spontanicznie, a jednocześnie sporo zaoszczędzić, dzięki popularnej opcji last minute. Podpowiadamy, gdzie szukać ciekawych ogłoszeń.

oferty last minute

Last minute z biura podróży

Najłatwiejszym, a zarazem najpewniejszym sposobem na wakacje last minute jest poszukiwanie ofert za pośrednictwem biura podróży. Oferta last minute jest tutaj naprawdę bogata, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie wymarzone rozwiązanie. Na etapie poszukiwania ofert, warto sprawdzić strony internetowe:

  • TUI,
  • Itaka,
  • Rainbow Tours,
  • Neckermann.

Zanim wybierzesz opcję, która wpadła ci w oko, warto się dobrze zastanowić i nie podejmować decyzji pod wpływem chwili. Biorąc pod uwagę fakt, że zapisanie się na wyjazd następuje zaledwie kilka dni przed wyjazdem, należy działać w sposób przemyślany. Najtańsze oferty last minute na stronach biur podróży można spotkać na 2-3 dni przed wylotem. Trzeba się liczyć z tym, że w sezonie mogą one szybko zniknąć z oferty, ponieważ zainteresowanie wakacjami jest znacznie większe.

Internetowe wyszukiwarki wyjazdów

Na etapie poszukiwania wakacji w wersji last minute można skorzystać nie tylko ze stron internetowych biur podróży. Okazuje się, że jeszcze atrakcyjniejsze cenowo wakacje można wyszukać za pośrednictwem specjalnych stron internetowych stworzonych do przeglądania ofert wakacyjnych. Wśród popularnych witryn znajdują się:

Przewagą takich stron internetowych jest możliwość zestawienia cen i propozycji wszystkich biur podróży w jednym miejscu, co ułatwia wybór najtańszej opcji. Decydując się na ofertę last minute, należy zwrócić też uwagę na ubezpieczenie oraz wielkość bagażu, ponieważ może okazać się, że cena została sztucznie zaniżona. Jak sama nazwa wskazuje, last minute to wakacje na ostatnią chwilę, dlatego warto wcześniej zarezerwować urlop w pracy oraz przygotować walizki i rzeczy do zabrania.

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.