Tipli i Goodie - platformy lojalnościowe, które warto znać

17.08.2022

2022-08-17T05:39:00.000Z//2022.08.17

|
Udostępnij:

W sieci istnieje wiele serwisów, które oferują różnorodne zniżki na zakupy online. Otrzymamy je, jeśli skorzystamy z danego sklepu wchodząc do niego bezpośrednio poprzez serwis lojalnościowy. Serwisy zarabiają na polecaniu konkretnych sklepów pozyskując prowizję, którą dzielą się z nami. Oznacza to, iż korzystając z platformy sprzedażowej możemy uzyskać nawet kilku – kilkunasto procentową zniżkę lub zwrot środków za dokonane zakupy.

platformy lojalnościowe

Tipli i Goodie

Do serwisów tego typu możemy zaliczyć takie platformy jak np. Tipli czy Goodie. Wchodząc na nie znajdziemy przeważnie wszystkie najpopularniejsze platformy internetowe na których możemy robić zakupy wraz ze zniżkami, które otrzymamy logując się do tych sklepów poprzez platformę lojalnościową. Używanie platformy jest bardzo proste, nie jest zobowiązujące, a dzięki kilkuprocentowym zniżkom możemy otrzymać często pokaźny rabat obniżający cenę zakupów. Jak to działa?

  • Użytkownicy odwiedzają przez wybraną platformę lojalnościową swoje ulubione sklepy.
  • Po zakupach otrzymują część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto.
  • Zebrane środki mogą wydać na dowolny cel.

Kto może skorzystać z oferty platform lojalnościowych?

Z tego typu rozwiązań szczególnie, warto korzystać jeśli robimy zakupy internetowe często lub robimy zakupy na duże kwoty. W takich przypadkach nawet zbieranie regularnie niskich zwrotów pieniężnych da dużą sumę oszczędności po dłuższym czasie. Zasada działania tego typu programów jest bardzo prosta, a ich obsługa intuicyjna. Warto zatem otworzyć konto na platformach lojalnościowych, podać numer naszego rachunku bankowego na który otrzymamy zwrot a także przechodzić na konkretne platformy czy sklepy internetowe poprzez te serwisy. Rozwiązanie takie jest podobne do cashbacku który otrzymujemy z banków za dokonywanie płatności kartami. W tym przypadku otrzymamy zwrot części sumy zakupy za to, iż „za namową” platformy lojalnościowej zrobiliśmy zakupy w danym sklepie.

Przeczytaj także:

Jeśli wyruszasz w podróż, musisz kierować się kilkoma zasadami. Przede wszystkim należy podzielić miejsca, w których będziesz przewoził pieniądze.

16.08.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Blue screen to jedna z powszechnie zdarzających się i budzących wiele obaw usterek, z jakimi mamy do czynienia, używając laptopa.

15.08.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Czym jest czarna dziura, jak powstaje i czego o niej nie wiemy? Poznaj pięć nieznanych faktów o czarnej dziurze.

12.08.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.