Oszczędzaj czas płacąc automatycznie z Autopay! Odkrywaj w AppGallery #

27.05.2021

2021-05-27T06:42:00.000Z//2021.05.27

|
Udostępnij:

Oszczędzaj czas, ograniczaj emisję CO2 i ciesz się podróżą bez zatrzymywania na autostradowych bramkach. Skorzystaj z aplikacji Autopay i przekonaj się - jak wielkim ułatwieniem są płatności automatyczne. Obecnie na autostradach, myjniach i parkingach, w przyszłości wszędzie tam - gdzie będzie to technicznie możliwe.

huawei

Autopay to system do szybkich i automatycznych płatności online i offline, stworzony w 2019 r. Początkowo służył do obsługi płatności automatycznych za przejazdy autostradami w Polsce, dziś można go używać również na myjniach i parkingach, a zakres usługi jest systematycznie rozszerzany.

Misją Autopay jest maksymalne ułatwienie i przyspieszenie płatności wykonywanych każdego dnia w różnych miejscach w świecie realnym i wirtualnym.

Jak to działa?

Z użyciem systemu Autopay możesz płacić automatycznie za przejazdy autostradami AmberOne Autostradzie A1 i A4 Katowice-Kraków, postój na wybranych parkingach oraz korzystanie z usług oferowanych przez myjnie.

Wystarczy, że raz zapiszesz dane pojazdu w systemie Autopay, uzupełnisz podstawowe informacje o sobie oraz wybierzesz preferowaną metodę płatności. Możesz:

  • wybrać płatność kartą płatniczą
  • skorzystać z usługi Zapłać z Play
  • zlecić pobranie opłaty automatycznej bezpośrednio z Twojego rachunku bankowego (opcja dostępna w Banku Millennium, EnveloBanku, Alior Banku, Banku Pekao, ING Banku Śląskim)

Żeby zacząć korzystać z Autopay:

  • pobierz aplikację mobilną z AppGallery
  • lub zarejestruj się w systemie Autopay za pośrednictwem naszej strony www.autopay.pl
  • albo aktywuj usługę w swojej bankowości internetowej
  • System Autopay w kilka sekund zidentyfikuje Twój pojazd po numerze rejestracyjnym, podniesie szlaban na bramkach i automatycznie pobierze opłatę z podpiętej karty płatniczej lub dopisze koszt do Twojego rachunku za telefon.

Gdzie zapłacisz z Autopay?

System Autopay działa już na wszystkich bramkach na AmberOne Autostradzie A1 oraz na autostradzie A4 Kraków - Katowice. To znaczy, że pokonując dystans między Gdańskiem a Toruniem, lub między stolicami województwa małopolskiego i śląskiego, nie musisz już czekać w długich kolejkach, żeby przejechać przez bramki.

Wystarczy, że zarejestrujesz się w systemie Autopay za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub serwisu internetowego, albo aktywujesz usługę w swojej bankowości internetowej, po czym uzupełnisz dane osobowe oraz pojazdu, wybierzesz metodę płatności i gotowe. Kolejny przejazd przez bramki zajmie nie więcej niż kilka sekund.

Za pomocą Autopay można opłacać parkingi w takich miejscach jak: Galeria Młociny w Warszawie, Galeria Galaxy w Szczecinie, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, czy ulica Za Bramką w Poznaniu. Co więcej, użytkownicy Autopay zapłacą automatycznie za usługę mycia auta na myjniach zintegrowanych z systemem WWWash.pl. Obecnie to rozwiązanie jest dostępne w ponad 60 myjniach.

Jedziemy?

Przeczytaj także:

Przelewasz pieniądze na konto znajomego, lub opłacasz rachunek. Zastanawiasz się, czy bank będzie wymagał od Ciebie potwierdzenia tej transakcji? Tak, to ważne ze względów bezpieczeństwa. Możesz wybrać dogodną dla siebie formę autoryzacji – SMS, kartę kodów lub autoryzację w aplikacji.

26.05.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Contra, Super Mario, Tetris i inne gry, robiły furorę w latach 90. Ten, kto nie urodził się „wczoraj” z pewnością pamięta szał na Pegasusa i ma jakieś wspomnienia związane z tym sprzętem.

25.05.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Amazon Prime to usługa subskrybowana przez miliony osób na całym świecie. Możliwość szybkiej darmowej wysyłki to nie wszystko, na co można liczyć w ramach programu Amazon Prime. 

24.05.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.