Oszczędzaj czas płacąc automatycznie z Autopay! Odkrywaj w AppGallery #

27.05.2021 |
Udostępnij:

Oszczędzaj czas, ograniczaj emisję CO2 i ciesz się podróżą bez zatrzymywania na autostradowych bramkach. Skorzystaj z aplikacji Autopay i przekonaj się - jak wielkim ułatwieniem są płatności automatyczne. Obecnie na autostradach, myjniach i parkingach, w przyszłości wszędzie tam - gdzie będzie to technicznie możliwe.

huawei

Autopay to system do szybkich i automatycznych płatności online i offline, stworzony w 2019 r. Początkowo służył do obsługi płatności automatycznych za przejazdy autostradami w Polsce, dziś można go używać również na myjniach i parkingach, a zakres usługi jest systematycznie rozszerzany.

Misją Autopay jest maksymalne ułatwienie i przyspieszenie płatności wykonywanych każdego dnia w różnych miejscach w świecie realnym i wirtualnym.

Jak to działa?

Z użyciem systemu Autopay możesz płacić automatycznie za przejazdy autostradami AmberOne Autostradzie A1 i A4 Katowice-Kraków, postój na wybranych parkingach oraz korzystanie z usług oferowanych przez myjnie.

Wystarczy, że raz zapiszesz dane pojazdu w systemie Autopay, uzupełnisz podstawowe informacje o sobie oraz wybierzesz preferowaną metodę płatności. Możesz:

  • wybrać płatność kartą płatniczą
  • skorzystać z usługi Zapłać z Play
  • zlecić pobranie opłaty automatycznej bezpośrednio z Twojego rachunku bankowego (opcja dostępna w Banku Millennium, EnveloBanku, Alior Banku, Banku Pekao, ING Banku Śląskim)

Żeby zacząć korzystać z Autopay:

  • pobierz aplikację mobilną z AppGallery
  • lub zarejestruj się w systemie Autopay za pośrednictwem naszej strony www.autopay.pl
  • albo aktywuj usługę w swojej bankowości internetowej
  • System Autopay w kilka sekund zidentyfikuje Twój pojazd po numerze rejestracyjnym, podniesie szlaban na bramkach i automatycznie pobierze opłatę z podpiętej karty płatniczej lub dopisze koszt do Twojego rachunku za telefon.

Gdzie zapłacisz z Autopay?

System Autopay działa już na wszystkich bramkach na AmberOne Autostradzie A1 oraz na autostradzie A4 Kraków - Katowice. To znaczy, że pokonując dystans między Gdańskiem a Toruniem, lub między stolicami województwa małopolskiego i śląskiego, nie musisz już czekać w długich kolejkach, żeby przejechać przez bramki.

Wystarczy, że zarejestrujesz się w systemie Autopay za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub serwisu internetowego, albo aktywujesz usługę w swojej bankowości internetowej, po czym uzupełnisz dane osobowe oraz pojazdu, wybierzesz metodę płatności i gotowe. Kolejny przejazd przez bramki zajmie nie więcej niż kilka sekund.

Za pomocą Autopay można opłacać parkingi w takich miejscach jak: Galeria Młociny w Warszawie, Galeria Galaxy w Szczecinie, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, czy ulica Za Bramką w Poznaniu. Co więcej, użytkownicy Autopay zapłacą automatycznie za usługę mycia auta na myjniach zintegrowanych z systemem WWWash.pl. Obecnie to rozwiązanie jest dostępne w ponad 60 myjniach.

Jedziemy?

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.