Gdzie zaparkowałem? Tę aplikację, warto mieć

05.10.2021

2021-10-05T05:42:00.000Z//2021.10.05

|
Udostępnij:

Ile razy zastanawiałeś się – gdzie zaparkowałem samochód? Zdezorientowanym można poczuć się szczególnie w nieznanym mieście, po wyjściu z wielkiego centrum handlowego, lub z lasu. Dlatego warto zainstalować tę aplikację i już więcej nie martwić się, gdzie został zaparkowany samochód.

gdzie zaparkowałem

Gdzie zaparkowałem – to aplikacja, dzięki której nigdy nie będziesz musiał martwić się lokalizacją Twojego samochodu. Szczególnie przydaje się podczas wycieczek w nieznanych miastach, ale też podczas grzybobrania. Ci, którzy lubią jesienią spacerować po lesie, doskonale wiedzą, jak łatwo można się zgubić. Dlatego warto wcześniej, zanotować w aplikacji lokalizację samochodu, a później kierować się nawigacją, która zaprowadzi do auta.

Dzięki aplikacji odnalezienie zaparkowanego samochodu nie jest już niczym trudnym. Jeśli wcześniej zadbasz o zainstalowanie apki, nie będziesz musiał kupować lokalizatorów turystycznych GPS. Można ją zainstalować w telefonie z Androidem oraz w telefonach Apple.

Jak zaparkować samochód w aplikacji?

Wystarczy, że pobierzesz ją ze sklepu np. Google Play i zainstalujesz. W chwili, gdy będziesz chciał, z niej skorzystasz, włącz w telefonie lokalizację, a następnie aplikację. Po chwili zobaczysz na ekranie mapę, a na niej zaznaczone miejsce, w którym się znajdujesz. Wystarczy, ze teraz klikniesz „Zaparkuj tutaj”, a aplikacja zapamięta to miejsce. Gdy będziesz wracał z zakupów, czy z lasu, bez problemu trafisz na miejsce postoju. Pokieruje Cię nawigacja GPS w aplikacji.

System GPS w komórce będzie działał, nawet bez połączenia z siecią. Określi Twoją pozycję z dokładnością do kilku metrów. Po zapisaniu lokalizacji zaparkowanego auta aplikacja wskaże Ci dokładny dystans, który musisz pokonać. Co ciekawe, możesz swoim znajomym również udostępnić informację o lokalizacji samochodu. Wystarczy, że klikniesz ikonę — udostępniania — w prawym, górnym rogu ekranu.

Przeczytaj także:

Czy rzeczywiście zasady geometrii zostały określone w czasach Starożytnej Grecji? A może zawdzięczamy to Mezopotamii? Sprawdziliśmy, jaka jest prawda.

04.10.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Na wykopalisku w Kocurach odkryto prehistoryczne szczątki aeozaura, który wyglądem przypomina dzisiejsze krokodyle. Może mieć 210 milionów lat.

01.10.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

29 września obchodzimy Dzień Walki z Marnowaniem Jedzenia. To dobra okazja, aby zastanowić się, jak można zapobiec temu problemowi. 

29.09.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.