Disney + już niedługo w Polsce!

03.02.2022

2022-02-03T08:08:00.000Z//2022.02.03

|
Udostępnij:

Wyczekiwany przez fanów bajek Disneya i komiksów Marvela, serwis streamingowy Disney + wkrótce będzie dostępny w Polsce. To dobra wiadomość - według oficjalnych informacji serwis zacznie działać w tegoroczne lato.

Disney +

Początkowo premiera serwisu miała się odbyć we wrześniu 2021 roku. Później poinformowano, że trzeba będzie na nią poczekać przynajmniej do lata 2022 r. Ten czas, zbliża się wielkimi krokami. Platforma nie jest jeszcze dostępna w Polsce, ale już wiele filmów oferuje wybór polskich napisów, a nawet dubbing w polskiej wersji językowej.

O serwisie Disney + pisaliśmy szczegółowo w artykule: Disney+ w Polsce za rok . To platforma należąca do The Walt Disney Company, która pozwala oglądać bajki online, ale nie tylko. Można w niej obejrzeć kultową sagę Gwiezdnych Wojen czy popularnych filmów wyprodukowanych a podstawie komiksów należących do Marvel Cinematic Universe. Główną atrakcją serwisu są jednak bajki Disneya.

Disney + to przede wszystkim możliwość oglądania bajek i filmów w najwyższej jakości. Treści są wyświetlane w jakości 4K ze wsparciem dla HDR10 i technologii Dolby Vision. Najnowsze filmy oraz seriale oferują wsparcie dla technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Ile trzeba zapłacić za taką przyjemność?

Do tej chwili nie ma żadnej oficjalnej informacji na ten temat. W Ameryce abonament kosztuje niespełna 8 dolarów, czyli nieco ponad 30 zł. W krajach europejskich, abonenci płacą prawie 9 euro, czyli ponad 40 zł. Można przyjąć, że w Polsce będzie podobnie. Należy nastawić się na wydatek rzędu 40 zł za miesiąc. Osoby, które zdecydują się wykupić dostęp do usługi na cały rok z góry, będą mogły liczyć na zniżkę.

Przeczytaj także:

Nowe taryfikatory wzbudzają postrach wśród kierujących. Wysoki mandat można dostać, nie tylko za przekroczenie prędkości.

02.02.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Od dzisiaj rodzice niepełnoletnich dzieci, mogą składać wniosek o przyznanie świadczenia 500+ na nowy okres świadczeniowy

01.02.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Przyspieszeniomierz w telefonie sprawia, że smartfon staje się o wiele bardziej użyteczny. Do czego konkretnie się przydaje?

28.01.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.