Uniwersalne prezenty dla dorosłych na ostatnią chwilę

22.12.2022

2022-12-22T09:03:00.000Z//2022.12.22

|
Udostępnij:

Kupowanie prezentów najbliższym to bardzo miły gest, ale często jesteśmy zaskakiwani przez czas, a właściwie jego brak i orientujemy się, że nie mamy jeszcze wielu upominków. Co można kupić na ostatnią chwilę dla dorosłych? Poniżej przedstawiamy ciekawe propozycje uniwersalnych ponadczasowych prezentów, które zawsze się sprawdzą.

prezent na święta

Vouchery

Pierwszym uniwersalnym i ponadczasowym prezentem dla dorosłych na ostatnią chwilę są vouchery. Często nie wiedząc, co chcemy podarować danej osobie i nie mając pomysłu, co możemy jej kupić, chcemy wręczyć takiej osobie pieniądze, aby mogła sama z nich skorzystać. Jest to jednak mało eleganckie, a vouchery są doskonałą formą prezentową. Przede wszystkim są niezwykle stylowe, a także, mogą dotyczyć wielu różnych dziedzin. Jeśli zatem szukamy prezentu na ostatnią chwilę, możemy sprezentować voucher zakupowy danej sieci sklepów lub ulubionych marek osób, które chcemy nim obdarować. Z pewnością będą wiedziały, co zrobić z takim podarunkiem, który będzie zarówno uniwersalny, a także da wiele radości.

Perfumy

Drugim uniwersalnym prezentem, który zawsze możemy dać na gwiazdkę, są perfumy. Prezentują się bardzo elegancko, mogą być przekazane dowolnej osobie, a także są praktycznym prezentem. Czego zatem chcieć więcej od uniwersalnego prezentu, którego szukamy na ostatnią chwilę? Z pewnością osoby obdarowane docenią taki gest. Wybierając zapach, warto stawiać na te najpopularniejsze lub zapachy unisex. Perfumy jako prezent będą również bardzo długo przypominały osobom obdarowanym o naszej sympatii do nich, co również jest sporym plusem.

Książka

Tym, co możemy kupić na ostatnią chwilę na prezent, jest również książka. Do dyspozycji mamy wiele księgarni internetowych z dostawą do domu nawet na drugi dzień oraz sporo księgarni naziemnych, w których prezent możemy kupić od ręki. Jest to uniwersalny podarek, który możemy dać każdej osobie. Powinniśmy jedynie wybrać odpowiednią tematykę, a wtedy osoba obdarowana nie musi być miłośnikiem literatury, aby doceniła prezent.

Dekoracje domowe

Ciekawym, uniwersalnym i ponadczasowym prezentem, który może być kupiony w ostatniej chwili, a jednocześnie przynieść sporo radości jest dekoracja domowa. Będą one zawsze mile widziane i będą cieszyły oko. Szukając zatem uniwersalnego prezentu dla dorosłego na ostatnią chwilę, możemy kupić obraz, figurkę czy inny element dekoracyjny.

Przeczytaj także:

Zostały tylko trzy dni do wigilijnej kolacji, co oznacza, że to ostatnia chwila na zakup prezentu dla dziecka. Co może spodobać się nastolatkowi?

21.12.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Biała pokrywa śnieżna obecnie pokrywa dużą część wschodniej i południowej Polski. Czy w święta Bożego Narodzenia również będzie można liczyć na śnieg?

20.12.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Połączenie tej marki z rynkiem gier może być zaskakujące, ale nie jest pozbawione sensu. Sam Netflix ma też imponujące plany wobec tego projektu.

19.12.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.