TOP 5 seriali o psychopatach

07.02.2023

2023-02-07T08:28:00.000Z//2023.02.07

|
Udostępnij:

Osoby, które lubią odczuwać mocne wrażenia podczas oglądania seriali, powinny zainteresować się opowieściami o seryjnych mordercach. Są oparte o rzeczywiste zdarzenia, więc wywołują jeszcze większe emocje. Takie seriale nie są jałowe i zawsze, pozostają w pamięci. Które są najbardziej polecane?

serial seryjny morderca
  • ”Dahmer - Potwór. Historia Jeffreya Dahmera” – to mrożąca krew w żyłach opowieść o seryjnym mordercy, który zabił 17 mężczyzn, w tym 14 letniego chłopca. Nazywany jest kanibalem, bo zjadał swoje ofiary, a części ciał trzymał w swoim mieszkaniu. 10—odcinkowy serial Netflixa, pokazuje życie psychopaty od najwcześniejszych lat życia. Jego rolą jest również ukazanie, jak policja zlekceważyła możliwość rozwikłania tej kryminalnej zagadki.
  • ”DES” – to trzyczęściowy dramat, który opowiada o seryjnym mordercy Dennisie Nilsenie. Zabojca przez pięć lat bezkarnie zabijał w swoim mieszkaniu chłopców i młodych mężczyzn. Został zatrzymany przez przypadek, gdy zatkała się kanalizacja, a przyczyną zatoru były ludzkie części ciał.
  • "Richard Ramirez: Polowanie Na Seryjnego Mordercę" - to serial dokumentalny opowiadający o jednym z najbardziej znanych seryjnych morderców w historii Ameryki. Wydarzenia z 1985 r. w Los Angeles wywołały spory popłoch wśród lokalnej społeczności. Seria morderstw i napaści seksualnych, dotknęły mężczyzn, kobiety i dzieci w wieku od sześciu do 82 lat.
  • "Synowie Sama: Droga w mrok" - to nowy mini-serial oparty na prawdziwych wydarzeniach. Dziennikarz Maury Terry od lat obsesyjnie zajmuje się sprawą Syna Sama. Jest przekonany, że za popełnionymi przez niego morderstwami stoi satanistyczna sekta. Bardzo wciągająca produkcja.
  • "Rozmowy z zabójcą: Taśmy Johna Wayne'a Gacy'ego” - to 3-odcinkowy serial dokumentalny stworzony i wyreżyserowany przez Joe Berlingera dla Netflix. Opowiada prawdziwą historię seryjnego zabójcy, który zabił co najmniej 33 nastoletnich chłopców i młodych mężczyzn w latach 1972-1978 w Chicago i Illinois.

Przeczytaj także:

Aktualizacja telefonu wymaga jedynie jednego kliknięcia użytkownika. Warto ja przeprowadzić, aby telefon działał sprawnie i bez żadnych opóźnień.

06.02.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Łączenie się z internetem za pomocą VPN, a nie bezpośrednio jest legalne i ma wiele zalet. Istnieją nawet darmowe rozwiązanie pozwalające korzystać z sieci VPN.

03.02.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Jeżeli wymyślenie szczepionki na Covid-19 zajęło kilka miesięcy, to dlaczego przy tak zaawansowanych technologiach, nadal nie ma leku na raka?

02.02.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.