Sylwestrowa domówka – koncerty na żywo

28.12.2021

2021-12-28T07:22:00.000Z//2021.12.28

|
Udostępnij:

Coraz więcej osób woli spędzić sylwestra w domu wśród najbliższych przyjaciół i rodziny. To dobry pomysł, biorąc pod uwagę, że wciąż zmagamy się z pandemią COVID-19. W telewizji będą transmitowane koncerty na żywo, więc można zaplanować miły wieczór.

sylwester

Szykując małe przyjęcie sylwestrowe, nie można zapomnieć o muzyce. O tym jak przygotować muzyczną listę, pisaliśmy w artykule: Playlista muzyczna - jak ją przygotować? Można również zdecydować się na oglądanie transmisji z miejskich sylwestrów. Oferta przedstawia się szczególnie interesująco.

Dyskoteka gra! Największy sylwester disco w Polo TV i Disco Polo Music

O 19.30 na kanale Polo TV i Disco Polo Music rozpocznie się transmisja sylwestrowego koncertu gwiazd disco polo. Na scenie wystąpią najpopularniejsi artyści związani z muzyką taneczną: After Party, Camasutra, Boys, Weekend, Markus P, Piękni i Młodzi, Playboys, Jorrgus, Extazy, Top Girls, Mig, Szpilki, Capitan Folk, Iness, Łobuzy, Quest, Mateusz Mijal, Czadoman, Andre, Discoboys, Defis, Classic, Zbóje, Pudzian Band, Marcin Siegieńczuk, Luka Rosi, Lili, Long and Junior, Mejk, Malibu, Shantel i wielu innych.

Sylwesterowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie

O godzinie 20 na Polsacie rozpocznie się szampańska zabawa, w której udział wezmą artyści polskiej i zagranicznej sceny: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban i Paweł Domagała. Impreza odbędzie się na Stadionie Śląskim. Koncert poprowadzą Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, Patryk Cebulski, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Sylwester Marzeń z Dwójką

Sylwester Marzeń z Dwójką będzie transmitowany z Zakopanego i rozpocznie się o godzinie 20. Na scenie wystąpi tradycyjnie Maryla Rodowicz i Zenon Martyniuk. Zaśpiewają również: Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Daria, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit.

Przeczytaj także:

Z YouTube można już pobierać filmy i oglądać bez irytujących reklam. Niestety za taką możliwość, trzeba zapłacić.

27.12.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Odgrzewane kotlety - tak w skrócie można podsumować zaplanowany na święta program telewizyjny.

23.12.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

W Wigilię trzeba się spieszyć z zakupami. Większość sklepów będzie czynnych tylko do godziny 13.

22.12.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.