Stres, zmęczenie? Wypróbuj te aplikacje!

10.08.2023

2023-08-10T08:26:00.000Z//2023.08.10

|
Udostępnij:

W dzisiejszym, pełnym pośpiechu i stresu świecie, dbanie o zdrowie psychiczne i emocjonalne jest kluczowe. Na szczęście mamy dostęp do wielu pomocnych aplikacji mobilnych, które mogą pomóc osiągnąć spokój i harmonię. Które z nich są szczególnie godne uwagi?

aplikacje do medytacji

Warto zaznaczyć, że większość aplikacji jest dostępna w języku angielskim, jednak oferują one wartościową i łatwą w użyciu pomoc, nawet dla osób mało zaznajomionych z tym językiem. Najciekawsze będą, te opisane poniżej.

Headspace

Headspace to jedna z najpopularniejszych aplikacji do medytacji, która oferuje szeroki wybór sesji prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Dostępne są różnorodne tematy, takie jak redukcja stresu, poprawa snu i zwiększenie koncentracji. To idealna opcja dla początkujących, którzy chcą zacząć swoją medytacyjną podróż.

aplikacje do medytacji

Calm

Calm to aplikacja, która oferuje nie tylko medytacje, ale także relaksujące dźwięki natury, opowieści do snu oraz ćwiczenia oddechowe. Jeśli szukasz harmonii i chwil spokoju w ciągu dnia, ta aplikacja będzie doskonałym wyborem.

Pacifica

Pacifica to kompleksowa aplikacja, która oferuje wsparcie w radzeniu sobie ze stresem, lękiem i innymi trudnościami emocjonalnymi. Zawiera narzędzia do śledzenia nastrojów, techniki relaksacyjne oraz terapeutyczne ćwiczenia, które mogą pomóc w poprawie samopoczucia.

Ambient Sounds

Jeśli preferujesz proste rozwiązania, Ambient Sounds to aplikacja, która oferuje bogaty wybór relaksujących dźwięków natury, takich jak szum morza, szum lasu czy szum deszczu. Te dźwięki mogą pomóc Ci odprężyć się po ciężkim dniu i zapewnić odrobinę ciszy i spokoju.

Breethe

Breethe oferuje różnorodne sesje medytacyjne, dźwięki natury i relaksacyjne historie. Jest doskonałym wyborem dla osób o różnym poziomie doświadczenia w medytacji, a także zawiera programy skupione na konkretnych aspektach życia, takich jak sen, redukcja stresu i pozytywna motywacja.

Co wybrać?

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym medytującym, czy dopiero zaczynasz swoją podróż ku relaksacji i medytacji, te aplikacje mobilne mogą stać się Twoimi wartościowymi towarzyszami w osiąganiu spokoju i wewnętrznej harmonii. Pamiętaj, że regularna praktyka medytacji i relaksacji może mieć pozytywny wpływ na Twoje zdrowie i dobre samopoczucie! Jeśli szukasz innych pomysłów na odstresowanie, koniecznie przeczytaj artykuł: Top 5 aplikacji do rozładowanie stresu.

Przeczytaj także:

mObywatel stanowi innowacyjny krok w cyfryzacji Polski, zapewniając obywatelom dostęp do usług publicznych. Nie zawsze jednak działa tak, jak powinien.

09.08.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Kody QR w restauracjach to nowoczesne rozwiązanie, które zapewniają gościom wygodny dostęp do menu. Jak sprawdzić co oferuje lokal z takim menu?

08.08.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Inteligentne filtry, specjalne okulary i zaawansowane powłoki, stają się kluczowymi narzędziami w ochronie oczu przed komputerem i emisją niebieskiego światła.

07.08.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.