Śmieszne quizy – gdzie ich szukać?

12.04.2022

2022-04-12T06:09:00.000Z//2022.04.12

|
Udostępnij:

Lubisz czasem oderwać się od szarej rzeczywistości? W takim razie koniecznie skorzystaj z serwisów z quizami. Pozwolą Ci na chwilę zapomnieć o problemach, poprawią nastrój i sprawią, że Twój dzień będzie lepszy. Jeśli należysz do osób, które mają poczucie humoru, taki sposób odreagowania stresu będzie jak najbardziej właściwy.

śmieszne quizy

Przejrzeliśmy serwisy oferujące quizy. Wybraliśmy trzy najciekawsze według nas:

Użytkownicy znajdą tam wiele ciekawych quizów, ale nie tylko. Są tam psychotesty, puzzle, wyzwania, listy, opowiadania, zagadki, zdrapki, testy na czas. Najbardziej popularne są quizy typu:

  • Statystyczny Polak ma problemy z odpowiedzią na te proste pytania, a Ty?
  • Tylko 1 osoba na 20 rozwiązuje tę prostą zagadkę
  • 65% Polaków, nie zna odpowiedzi na te proste pytania. A Ty?
  • Czy zgadniemy jakie masz wykształcenie?
  • Najkrótsza zagadka świata
  • Jaki jest Twój iloraz inteligencji?
  • Czy zdasz ten test wiedzy ogólnej ze szkoły podstawowej?
  • Czy dasz nam zgadnąć trzy potrawy, które uwielbiasz?

Lubisz żartować, dzielić się swoimi autorskimi dowcipami? Możesz udzielać się na tych stronach i przyczyniać do ich współtworzenia. Użytkownicy mają bowiem możliwość: umieszczania quizów, testów, zgadywanek, opowiadań, głosowań a także: obserwowania innych użytkowników, zapamiętywania quizów w sekcji ulubionych, pisania komentarzy oraz wpisów, brania udziału w konkursach. Oczywiście większość tych funkcji jest zupełnie darmowa.

Aby korzystać z serwisów należy mieć oczywiście połączenie z siecią internetową, przeglądarkę internetową z włączonym Java Script oraz zapisywaniem Cookies, oraz konto e-mail.

Przeczytaj także:

Coraz więcej osób docenia w swoich domach rozwiązania typu smart home. Jednym z najczęściej wybieranych sposobów na automatyzację domu, są elektryczne rolety.

11.04.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

W sieci dostępnych jest wiele programów do obróbki wideo. Nie każdy jednak spełnia podstawowe wymagania. Czym się kierować podczas wyboru takiego programu?

08.04.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Do wielu osób dotarła kolejna fala fałszywych SMS-ów. Tym razem oszuści podszywają się pod Grupę Allegro.

07.04.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.