Aplikacje zakupowe - warto je mieć!

16.11.2020

2020-11-16T08:40:00.000Z//2020.11.16

|
Udostępnij:

Zakupy przestały być dla Ciebie przyjemne? Robisz je w pośpiechu, denerwują Cię kolejki i ciągle zapominasz karteczki z przygotowaną listą zakupów? Wyobraź sobie, że dzięki aplikacjom zakupowym, możesz przyspieszyć zakupy, zaoszczędzić pieniądze i nigdy nie zapomnisz co trzeba kupić. Pomoże Ci w tym praktyczna aplikacja lista zakupów, którą możesz zainstalowac w swoim telefonie. Od teraz lista zakupów będzie zawsze pod ręką!

[aplikacje zakupowe

Pewnie spędzasz teraz więcej czasu w domu, więc warto rozejrzeć się za sprawdzonymi aplikacjami zakupowymi. Wiele z nich ma możliwość przygotowania praktycznych list zakupów i sprawdzenia aktualnych promocji. Z wielu dostępnych warto przyjrzeć się szczególnie tym, które są sprawdzone, wypróbowane i polecane. Jedyne co potrzebujesz to wybrać swoją ulubioną aplikację zakupową i pobrać ją na telefon!

Aplikacje zakupowe - szybkie i oszczędne zakupy

Większość z nas robi zakupy kilka razy w tygodniu i sprawdza gazetki promocyjne wybranego sklepu. To oznacza, że wykorzystanie aplikacji list zakupów może przydać się wielu z nas. Zainstalowana w telefonie aplikacja zakupowa może stać się nieodłącznym elementem planowania zakupów, które od teraz będą o wiele szybsze i pozwolą na spore oszczędności.

Najczęściej wybierane sklepy

W których sklepach najczęściej robimy zakupy? Można się tego dowiedzieć z raportu o preferencjach zakupowych Polaków przygotowanym przez Moją Gazetkę.

W jakich sklepach najczęściej robimy zakupy?

  • Biedronka — zakupy w portugalskiej sieci robi aż 95,4% ankietowanych.
  • Lidl, z którego oferty korzysta 82,7% badanych.
  • Kaufland, w którym zaopatruje się 50,3%.

Na kolejnych miejscach znajdują się Auchan, Carrefour, Żabka i Netto.

Aplikacja zakupowa Moja Gazetka

Lubisz promocje? Skoro cenisz oszczędności, to pewnie szanujesz również swój czas. Po co więc przeglądać na różnych stronach promocyjne oferty, skoro istnieje aplikacja zakupowa, która może w jednej chwili zaprezentować Ci aktualne promocje ze wszystkich większych sieciówek? Ta aplikacja zakupowa nazywa się Moja Gazetka i możesz ją pobrać na swój telefon lub tablet.

Moja Gazetka to aplikacja do przeglądania gazetek promocyjnych, tworzenia list zakupów oraz zarządzania kartami lojalnościowymi. W aplikacji na bieżąco publikowanych jest 600 gazetek każdego miesiąca ponad 80 sklepów w 12 kategoriach. Użytkownicy doceniają w aplikacji łatwy dostęp do gazetek promocyjnych oraz wygodę korzystania. Znaczenie ma również aspekt ekologiczny i aktualność. Aby pobrać aplikację wystarczy wejść na przykład do sklepu Google Play, znaleźć aplikację Moja Gazetka i zainstalować ją w telefonie.

Aplikacje zakupowe największych sieciówek

Jesteś lojalny i lubisz robić zakupy zawsze w tym samym sklepie? W takim razie powinieneś zdecydować się na zainstalowanie w telefonie aplikacji zakupowej konkretnej sieci spożywczej. Obecnie większość z nich oferuje dostęp do darmowej aplikacji mobilnej. Co więcej, takie aplikacje pozwalają gromadzić elektroniczne wersje paragonów, dzięki czemu możesz kontrolować swój budżet i analizować - na co i ile zostało wydanych pieniędzy w danym miesiącu. Ponadto aplikacje zakupowe pozwalają na zbieranie punktów, a w konsekwencji tańsze zakupy.

Jakie największe sklepy sieci spożywczej oferują aplikację zakupową?

  • Biedronka – prosta aplikacja, gdzie można zapoznać się z aktualną ofertą promocyjną i sprawdzić lokalizację poszczególnych sklepów.
  • Lidl – aplikacja Lidl Plus pozwala zapoznać się ofertą sklepu, aktywować dodatkowe kupony rabatowe i korzystać ze specjalnych zniżek. W aplikacji zakupowej można przechowywać e-paragony i jest zintegrowana z aplikacją do płatności mobilnych Lidl Pay.
  • Netto – aplikacja daje możliwość przeglądania e-gazetki, tworzenia listy zakupów i sprawdzania cen produktów.
  • Polomarket – można w niej sprawdzić aktualne promocje, tworzyć listę zakupów i odnaleźć najbliższy sklep.
  • Kaufland – podobnie jak inne aplikacje zakupowe, daje dostęp do promocji, tworzenia list zakupów a dodatkowo można przeglądać przepisy kulinarne.

Aplikacja lista zakupów Listonic – dla zapominalskich

Nie musisz już pisać wszystkiego na kartce, którą często gdzieś gubisz. Aplikacja lista zakupów Listonic pozwala na stworzenie listy zakupów w szybki i wygodny sposób. W Listonic można dodawać głosowe notatki, co sprawia, że to najszybszy sposób tworzenia list zakupowych. Korzystanie z aplikacji listy zakupów pozwala na ograniczenie spontanicznych wydatków, a dzięki temu więcej pieniędzy zostaje w Twoim portfelu. Dodatkowo aplikacja umożliwia skanowanie produktów i przeglądanie sklepowych gazetek z promocjami. W wolnym czasie można przeglądać porady kulinarne, a jeśli znajdziesz coś ciekawego, możesz informację udostępniać rodzinie lub znajomym. Aplikacja lista zakupów Listonic jest odpowiednia zarówno do korzystania na telefonie lub tablecie. Można z niej korzystać offline, a po zalogowaniu na konto wszystkie listy zakupów zostaną synchronizowane i można je udostępnić osobie, która jest odpowiedzialna za zrobienie zakupów.

Przeczytaj także:

Do niedawna producentom telewizorów zależało na maksymalnym spłaszczaniu ekranów oraz ograniczaniu ilości zajmowanego przez nie miejsca. Wraz z rozwojem technologii na rynku pojawiły się nowoczesne, wygięte ekrany, które mają dodatkowo potęgować telewizyjne emocje poprzez silniejsze doznania wizualn

13.11.2020 CZYTAJ WIĘCEJ

Samodzielne poruszanie się dzieci w sieci, wiąże się z różnego rodzaju zagrożeniami. Istotną rolą rodziców, jest nauczyć je bezpiecznego poruszania po wirtualnym świecie.

12.11.2020 CZYTAJ WIĘCEJ

Skończyły Ci się środki na karcie? To żaden problem, jeśli masz w pobliżu zaufaną osobę, która doładuje Ci konto ze swojego telefonu.

12.11.2020 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.