Pamiętasz węża w Nokii? Możesz pograć w nowej wersji!

06.01.2021 |
Udostępnij:

Kto nie grał kilkanaście lat temu w kultowego węża? Pierwsze telefony komórkowe dawały możliwość w gry, które teraz wywołują uśmiech na ustach. A gdyby tak powrócić do tych czasów i zdobywać rekordy w Snake? Jest to możliwe, dzięki nowej odsłonie gry!

gra wąż

Od 1997 roku użytkownicy Nokii mogli korzystać z wbudowanej gry wąż. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie. Nowa odsłona kultowego węża dostępna jest pod nazwą Snake Rewind. Już od kilku lat można ją pobierać na smartfona, a dokładnie od 2015 roku! Wtedy miała miejsce premiera, znanej każdemu gry. Aktualnie można ją ściągnąć np. ze sklepu Google Play. Jak większość gier, oferowana jest bezpłatnie.

Nad Snake Rewind pracował, nikt inny jak twórca oryginalnego węża. Oprawa graficzna została przeprojektowana i można powiedzieć, że mało przypomina starą wersję. Spełnia współczesne standardy, jednak zasada jest taka jak w kultowym Snake! W grze można wybrać sterowanie znane nam z telefonów Nokii. Do wyboru są modele 5110, 3210, 8210, 8850 oraz 3310.

Podczas gry użytkownik ma do pokonania kilka różnych poziomów trudności. Na czym dokładnie polega gra? Trzeba za pomocą węża zbierać przedmioty, które pojawiają się na ekranie. Nie można jednak trafić w ogon węża. W ramach bonusów, można zbierać owoce, które uprawniają do wykonywania bardziej zaawansowanych trików. Co ciekawe, rekordami można dzielić się ze znajomymi, na przykład na Facebooku.

Snake Rewiew w Sklepie Google pobrało już ponad 100 000 osób. Użytkownicy ocenili aplikację na 4,4 gwiazdki. Oprócz popularnej Snak Rewiwer można pobrać również podobne gry, na przykład Snake Rivals, Snake’97, Snake vs Block, Snake Classik, Wąż. Jednak Snake Rewind została zaprojektowana, przez tego samego producenta co klasyczny snake z Nokii, dlatego warta jest szczególnej uwagi.

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.