Największe imprezy sylwestrowe w Polsce

29.12.2022

2022-12-29T11:20:00.000Z//2022.12.29

|
Udostępnij:

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. W tym czasie lubimy witać nowy rok na dużych imprezach plenerowych na świeżym powietrzu, które rokrocznie przyciągają olbrzymie ilości osób. W tym roku z pewnością również tak będzie, a do wyboru mamy ciekawe opcje tego typu imprez.

sylwester transmisje

Gdzie będą największe imprezy sylwestrowe w Polsce?

Jeśli chcemy powitać nowy rok na plenerowej imprezie sylwestrowej, mamy w tym roku do wyboru kilka interesujących lokalizacji w różnych częściach Polski — choć nie każde z większych miast przygotowało swoją ofertę mniejszych lub większych imprez.

Zdecydowaną sylwestrową stolicą Polski w tym roku, jak i w ubiegłych latach będzie Zakopane. Planowana jest tam jedna z największych imprez plenerowych, która będzie również transmitowana w telewizji. Wśród gwiazd ma pojawić się Golec uOrkiestra, Viki Gabor czy Zenek Martyniuk.

Nie mniej efektownie zapowiada się impreza w Parku Śląskim w Chorzowie. Śląsk tradycyjnie będzie gościł na Stadionie Śląskim jedną z większych imprez, na którą z pewnością przybędą dziesiątki tysięcy osób.

Są to dwie największe imprezy sylwestrowe w Polsce, gdyż większość miast z powodów gospodarczo ekonomicznych odwołała publiczne imprezy. Plusem jednak jest dobra lokalizacja obu imprez i stosunkowo łatwy dojazd z każdej części Polski.

Czy będą transmitowane na żywo?

Jeśli nie możemy być osobiście na największych plenerowych imprezach sylwestrowych w Polsce, będziemy mogli skorzystać z transmisji na żywo. W tym roku do dyspozycji będziemy mieli dwie relacje. Pierwszą z nich jest Sylwester Marzeń z Dwójką, czyli impreza organizowana przez TVP transmitowana z Zakopanego na drugim kanale telewizji polskiej.

Drugą możliwością, jeśli chcemy zobaczyć w telewizji dużą imprezę plenerową, jest stacja Polsat, która będzie transmitowała Sylwestrową Moc Przebojów ze Stadionu Śląskiego. Na tej imprezie również nie zabraknie najbardziej znanych gwiazd.

W tym roku nie zobaczymy transmisji sylwestrowej imprezy plenerowej w TVN, gdyż stacja postanowiła zrezygnować z takiego formatu zabawy i wyemituje blok filmowy.

Przeczytaj także:

Fotowoltaika to przyszłościowy trend oszczędnościowy. Ma na to wpływ wiele czynników, a przede wszystkim rosnące ceny energii elektrycznej.

27.12.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

LEGO Wieża Eiffla jest idealnym celem dla tych wszystkich, którzy chcą stworzyć wielką, imponującą budowlę LEGO. Nie ma większej, jest to więc spore wyzwanie.

23.12.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

To już ostatnie dwa dni przedświątecznego czasu. Może się jednak zdarzyć, że brakuje Ci jeszcze upominku dla najbliższej osoby. Co można szybko kupić?

22.12.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.