Nagroda za dobre wyniki w nauce

17.06.2021 |
Udostępnij:

Zakończenie roku szkolnego to doskonały moment na podsumowanie wyników swoich podopiecznych. Dobre oceny, zachowanie oraz osiągnięcia sportowe zasługują na nagrodę, która będzie jednocześnie świetnym gadżetem na wakacje. Przedstawiamy 3 sprawdzone pomysły na prezent dla ucznia, który wkrótce rozpoczyna 2 miesiące laby.

prezent koniec roku szkolnego

Douszne słuchawki Bluetooth

Dyskretne słuchanie muzyki, oglądanie filmów, czy prowadzenie rozmów telefonicznych wymaga sprawdzonych słuchawek dousznych. Na szczęście problem plączących się kabli mamy już dawno za sobą, dzięki nowoczesnym słuchawkom bezprzewodowym. Urządzenie to łączy się z telefonem za pośrednictwem Bluetooth, dzięki czemu sygnał przekazywany jest wprost do uszu użytkownika. Dostępne w sprzedaży modele zazwyczaj spakowane są w praktyczne etui, które zapobiega zagubieniu oraz ułatwia przenoszenie. To idealny prezent na wakacyjne wyjazdy, który można kupić już od blisko 100 zł.

Aparat Instax

Aparaty natychmiastowe to nie tylko świetna zabawa, ale również błyskawiczna pamiątka w formie niewielkiej fotografii. Wystarczy nacisnąć na spust migawki, a wywołanie zdjęcia zajmie jedynie kilkanaście sekund. Aparat Instax to świetny pomysł na wyjazdy wakacyjne, czy spotkania rodzinne, ale też szansa na rozwijanie pasji fotografii u dziecka. Najtańsze modele można kupić już za około 230 zł. Do tej kwoty należy doliczyć też wkłady, które kosztują około 50 zł za 20 sztuk. Cena wydaje się wysoka, ale uczy dziecko wykonywania przemyślanych fotografii, co stanowi świetny kontrast w dobie zdjęć cyfrowych ograniczonych jedynie pojemnością karty pamięci.

PlayStation

Nieco droższym prezentem, który będzie najlepszym źródłem wakacyjnej rozrywki dla dziecka, jest PlayStation. Co prawda, stanowi ono wydatek blisko 1000-3000 zł, ale jest urządzeniem, które będzie służyło dziecku i całej rodzinie przez wiele lat. Zakup takiego prezentu za dobre wyniki w nauce to duża motywacja na przyszłość, ale też szansa na wspólne spędzanie wolnego czasu. Wiele gier świetnie integruje rodzinę lub grupę przyjaciół oraz stanowi źródło doskonałej zabawy.

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.