Nagroda za dobre wyniki w nauce

17.06.2021

2021-06-17T10:30:00.000Z//2021.06.17

|
Udostępnij:

Zakończenie roku szkolnego to doskonały moment na podsumowanie wyników swoich podopiecznych. Dobre oceny, zachowanie oraz osiągnięcia sportowe zasługują na nagrodę, która będzie jednocześnie świetnym gadżetem na wakacje. Przedstawiamy 3 sprawdzone pomysły na prezent dla ucznia, który wkrótce rozpoczyna 2 miesiące laby.

prezent koniec roku szkolnego

Douszne słuchawki Bluetooth

Dyskretne słuchanie muzyki, oglądanie filmów, czy prowadzenie rozmów telefonicznych wymaga sprawdzonych słuchawek dousznych. Na szczęście problem plączących się kabli mamy już dawno za sobą, dzięki nowoczesnym słuchawkom bezprzewodowym. Urządzenie to łączy się z telefonem za pośrednictwem Bluetooth, dzięki czemu sygnał przekazywany jest wprost do uszu użytkownika. Dostępne w sprzedaży modele zazwyczaj spakowane są w praktyczne etui, które zapobiega zagubieniu oraz ułatwia przenoszenie. To idealny prezent na wakacyjne wyjazdy, który można kupić już od blisko 100 zł.

Aparat Instax

Aparaty natychmiastowe to nie tylko świetna zabawa, ale również błyskawiczna pamiątka w formie niewielkiej fotografii. Wystarczy nacisnąć na spust migawki, a wywołanie zdjęcia zajmie jedynie kilkanaście sekund. Aparat Instax to świetny pomysł na wyjazdy wakacyjne, czy spotkania rodzinne, ale też szansa na rozwijanie pasji fotografii u dziecka. Najtańsze modele można kupić już za około 230 zł. Do tej kwoty należy doliczyć też wkłady, które kosztują około 50 zł za 20 sztuk. Cena wydaje się wysoka, ale uczy dziecko wykonywania przemyślanych fotografii, co stanowi świetny kontrast w dobie zdjęć cyfrowych ograniczonych jedynie pojemnością karty pamięci.

PlayStation

Nieco droższym prezentem, który będzie najlepszym źródłem wakacyjnej rozrywki dla dziecka, jest PlayStation. Co prawda, stanowi ono wydatek blisko 1000-3000 zł, ale jest urządzeniem, które będzie służyło dziecku i całej rodzinie przez wiele lat. Zakup takiego prezentu za dobre wyniki w nauce to duża motywacja na przyszłość, ale też szansa na wspólne spędzanie wolnego czasu. Wiele gier świetnie integruje rodzinę lub grupę przyjaciół oraz stanowi źródło doskonałej zabawy.

Przeczytaj także:

Pandemia koronawirusa oraz wprowadzone obostrzenia przyczyniły się do rozwoju wszelkich usług świadczonych przez internet. Dotyczy to zarówno zakupów on-line, ale także e-administracji. 

16.06.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Taty obchodzony jest w Polsce 23 czerwca. To idealny moment, aby podziękować swojemu tacie za codzienną pomoc i wsparcie. Warto też pomyśleć o praktycznym prezencie, który będzie nie tylko miłym gestem, ale przede wszystkim gadżetem sprawdzającym się w wielu sytuacjach.

15.06.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Przyszłość motoryzacji powiązana jest ściśle z rozwojem nowoczesnych technologii. Idealnym tego przykładem jest rozszerzona rzeczywistość, która łączy realne bodźce z obrazem generowanym komputerowo. Co ciekawe, projekty rozszerzonej rzeczywistości coraz śmielej wkraczają do branży motoryzacyjnej.

14.06.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.