Kiedy nastąpi otwarcie największego hotelu w Polsce?

22.06.2022

2022-06-22T04:58:00.000Z//2022.06.22

|
Udostępnij:

Hotel Gołębiewski w Pobierowie będzie największym hotelem w Polsce. Otwarcie hotelu było przekładane wielokrotnie. Najpierw plany pokrzyżowała pandemia, przez co pracownicy musieli opuścić plac budowy. Później przez wojnę, wielu pracowników z Ukrainy wróciło do ojczyzny. Jednak jeszcze w te wakacje ma zostać uruchomiona część kompleksu. Dostępne będą 4 z 11 pięter.

Gołębiewski Pobierowo

W pierwszym etapie otwarcia hotelu, turyści będą mogli korzystać z 300 pokoi. To tylko jedna czwarta całości, bowiem docelowo będzie tu ich aż 1400 – łącznie dla 2200 osób. Ten pięciogwiazdkowy kompleks hotelowy powstaje w Pobierowie nad Morzem Bałtyckim. Monumentalny wielopiętrowy budynek, wyglądem przypomina statek pasażerski.

W środku nie zabraknie atrakcji. Zlokalizowany tu będzie aquapark ze zjeżdżalnią, krytymi basenami, jacuzzi. Znajdą się tu też dwie sale kinowo-teatralne, restauracje, dyskoteka, korty tenisowe, ściana wspinaczkowa, kręgielnia, boiska do siatkówki i koszykówki oraz sale gier. Będzie to także część konferencyjna, która pomieści aż 4000 osób. Hotel Gołębiewski w Pobierowie to aż 150 tysięcy-180 tysięcy mkw. powierzchni użytkowej, 11 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne.

Obiekty z sieci Gołębiewski znajdują się również w Wiśle, Mikołajkach, Białymstoku i Karpaczu. Żaden z nich nie jest jednak tak monumentalny, jak ten, który wkrótce zostanie otwarty dla turystów w Pobierowie. Gdy otworzy się w całości i pokaże swoje możliwości, okaże się, że jest największym hotelem w całej Polsce. Mówi się, że Pobierowo stanie się „małym Dubajem” lub „mini Las Vegas”. Trzeba mieć jednak świadomość, że cena za pobyt w tym kompleksie będzie potrafiła zawrócić w głowie przeciętnego Kowalskiego. Ta oferta zdecydowanie będzie skierowana do bogatej części naszego społeczeństwa.

Aktualizacja: 12.37, 22.06.2022r.

Po publikacji materiału, dotrała do nas smutna wiadomośc o śmierci właściciela sieci luksusowych hoteli Tadeusza Gołębiewskiego. Zmarł w dniu 21 czerwca 2022 roku w wieku 79 lat.

Przeczytaj także:

Kto i na jakich zasadach skorzysta z pomocy państwa w spłacie kredytu hipotecznego?

21.06.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Historia odkurzaczy sięga XIX wieku. Te, które możemy kupować dzisiaj, niczym nie przypominają pierwowzoru.

20.06.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Zdarza się, że telefon nieco zwalnia, gdy jest w nim zainstalowanych zbyt wiele aplikacji. Warto je zweryfikować i usunąć niepotrzebne.

17.06.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.