Jak działa PAYBACK?

18.06.2021

2021-06-18T04:48:00.000Z//2021.06.18

|
Udostępnij:

O zbieraniu punktów PAYBACK słyszał każdy, kto regularnie wykonuje zakupy w ponad 2000 sklepów stacjonarnych i online uczestniczących w programie. Z zalet platformy można skorzystać, gdy robisz codzienne zakupy, tankujesz paliwo, idziesz do kina, czy wybierasz się na wakacje i szukasz dobrego ubezpieczenia. Zebrane punkty PAYBACK można wymienić na atrakcyjne nagrody, vouchery, karty podarunkowe, czy tańsze zakupy u partnerów programu.

punkty payback

PAYBACK – rejestracja karty wśród Polaków

Program PAYBACK rozpoczął swoją działalność w Polsce we wrześniu 2009 roku. Nasz kraj stanowił wówczas pierwszy zagraniczny rynek dla tego niemieckiego programu. Jak się szybko okazało, wkroczenie na arenę międzynarodową było dobrym krokiem, ponieważ ilość użytkowników programu szybko wzrastała. Obecnie z plastikowej karty PAYBACK oraz z personalizowanej aplikacji korzysta w Polsce około 8 milionów aktywnych użytkowników. Wśród głównych partnerów akcji znajdują się sklepy Kaufland, Mrówka, kina Multikino, platforma sprzedażowa Allegro, Pyszne.pl, RTV Euro AGD oraz stacje paliw BP.

Dlaczego warto zbierać punkty PAYBACK?

PAYBACK to jeden z największych multipartnerskich programów bonusowych w Polsce. Zasada jego działania jest bardzo prosta, dzięki czemu punkty PAYBACK zbierają miliony Polaków. Wystarczy, że podczas zakupów u partnerów programu okażesz swoją kartę lub aplikację zakupową PAYBACK, na których gromadzone są punkty. Dodatkowo na wszystkich użytkowników czekają kupony promocyjne, które pozwalają zgromadzić jeszcze więcej punktów, by szybciej wymienić je na przewidziane nagrody. Swoją pulę możesz przeznaczyć na zakupy, nagrody rzeczowe, karty podarunkowe lub vouchery. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy znajdzie dla siebie najlepszą motywację do zbierania punktów PAYBACK.

Co ciekawe, aż 400 partnerów stacjonarnych i online dołączyło do programu PAYBACK. Rejestracja karty/ daje więc dostęp do kilku tysięcy lokalizacji, w których wydane pieniądze można wymieniać na punkty partnerskie. Bonusy można gromadzić podczas codziennych zakupów, wizyt na stacji benzynowej, seansów w kinie, czy podczas zakupów wyposażenia mieszkania. Do akcji dołączyła też polska platforma sprzedażowa Allegro, co daje jeszcze większe możliwości zakupowe.

PAYBACK – rejestracja karty krok po kroku

Istnieje kilka sposobów na dołączenie do programu PAYBACK. Rejestracja karty i rozpoczęcie zbierania punktów jest możliwa po jej otrzymaniu od partnera akcji, po zgłoszeniu na stronie programu lub po pobraniu specjalnej aplikacji na swój telefon.

Aby korzystać z karty PAYBACK i cieszyć się płynących z niej benefitów, należy najpierw ją zarejestrować. Procedura ta jest bardzo prosta i polega jedynie na uzupełnieniu swoich danych w programie PAYBACK. Rejestracja karty może być wykonana na 4 sposoby:

  • Jeśli otrzymałeś kartę od partnera programu, możesz ją zarejestrować za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK. Formularz do wypełnienia znajdziesz tutaj – rejestracja
  • Innym rozwiązaniem jest wypełnienie formularza dołączonego do ulotki z kartą bezpośrednio w punkcie stacjonarnym partnera akcji. Wypełniony formularz wystarczy pozostawić w punkcie sprzedaży, a on zajmie się resztą formalności.
  • Pobranie aplikacji PAYBACK ze sklepu Google Play lub iOS to jedno z najwygodniejszych rozwiązań, dzięki któremu nie trzeba posiadać tradycyjnej karty. Zaoszczędzi to sporo miejsca w portfelu, a smartfona każdy ma zawsze przy sobie.
  • Kartę można też zarejestrować w terminalu PAYBACK w wybranym sklepie sieci Kaufland podczas robienia codziennych zakupów.

Istnieje szereg korzyści, jakie niesie ze sobą rejestracja w programie PAYBACK. Loteria organizowana przez partnerów akcji, kupony oraz promocje to tylko początek z korzyści, jakie czekają na członków klubu.

Jak zbierać punkty PAYBACK?

Punkty PAYBACK naliczane są podczas zakupów u partnerów programu. Dodatkowo można zwiększyć ich ilość, korzystając z kuponów, do których dostęp mają również użytkownicy aplikacji mobilnej. Im więcej punktów masz na swoim koncie, tym lepsze nagrody możesz otrzymać. W puli przewidzianych upominków znajdują się vouchery i karty podarunkowe, sprzęt AGD do kuchni, czy niezbędne akcesoria do domu.

PAYBACK – loteria 2021

Atrakcyjne nagrody, na które można wymienić zgromadzone punkty to niejedyna okazja do czerpania korzyści z programu PAYBACK. Loteria organizowana corocznie przez partnerów akcji to kolejna szansa na dodatkowe benefity. W tym roku akcję przygotowała sieć sklepów Kaufland, w której główną nagrodą były samochody BMW serii 3 oraz wiele innych cennych niespodzianek, jak bony na paliwo na stacjach BP, bilety do Multikina oraz vouchery na codzienne zakupy w Kauflandzie.

Majówkowa loteria trwała od 28 kwietnia do 26 maja. Aby można było wziąć w niej udział, wystarczyło zrobić zakupy w sieci sklepów Kaufland i zdobyć przynajmniej jeden punkt PAYBACK. Jeden punkt oznaczał jeden los, a więc im więcej wydano na zakupy, tym więcej szans otrzymano w loterii.

Przeczytaj także:

Zakończenie roku szkolnego to doskonały moment na podsumowanie wyników swoich podopiecznych. Dobre oceny, zachowanie oraz osiągnięcia sportowe zasługują na nagrodę, która będzie jednocześnie świetnym gadżetem na wakacje. 

17.06.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Pandemia koronawirusa oraz wprowadzone obostrzenia przyczyniły się do rozwoju wszelkich usług świadczonych przez internet. Dotyczy to zarówno zakupów on-line, ale także e-administracji. 

16.06.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Taty obchodzony jest w Polsce 23 czerwca. To idealny moment, aby podziękować swojemu tacie za codzienną pomoc i wsparcie. Warto też pomyśleć o praktycznym prezencie, który będzie nie tylko miłym gestem, ale przede wszystkim gadżetem sprawdzającym się w wielu sytuacjach.

15.06.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.