Jak będziesz wyglądał w przyszłości?    

28.06.2023

2023-06-28T12:55:00.000Z//2023.06.28

|
Udostępnij:

Aplikacje mobilne odgrywają coraz większą rolę w naszym codziennym życiu. Służą nam do komunikacji, rozrywki, organizacji zadań i wielu innych celów. Ale czy wyobrażaliście sobie, że istnieją aplikacje, które pozwalają nam zobaczyć, jak będziemy wyglądać na starość?

aplikacja starość

Oto cztery popularne aplikacje, dzięki którym sprawdzisz jak zmieni się Twoja twarz za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.

AgingBooth

Jedną z najpopularniejszych aplikacji tego rodzaju jest AgingBooth. Ta prosta i łatwa w obsłudze aplikacja umożliwia nam przewidzenie naszego wyglądu na przyszłość. Wystarczy zrobić zdjęcie swojej twarzy, a następnie zastosować filtry, które symulują efekt starzenia się. Możemy zobaczyć, jak będą wyglądały zmarszczki, siwe włosy czy zmieniona struktura skóry.

FaceApp

Inną popularną aplikacją do przewidywania wyglądu w przyszłości jest FaceApp. Oprócz wielu innych funkcji, ta aplikacja oferuje moduł "Starość". Po zrobieniu zdjęcia twarzy możemy zastosować filtry, które pokazują, jak będziemy wyglądać za kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat. To ciekawe narzędzie, które może dostarczyć nam zabawnych i jednocześnie pouczających wizualizacji naszej przyszłości.

Oldify

Kolejną aplikacją wartą uwagi jest Oldify. Ta aplikacja specjalizuje się w symulacji procesu starzenia się. Możemy wykonać zdjęcie lub skorzystać z gotowych zdjęć z galerii i przekształcić je, aby ukazały przyszły wygląd. Oldify umożliwia dostosowanie efektów starzenia, takich jak zmarszczki, siwe włosy i inne cechy charakterystyczne dla wieku.

Make Me Old

Make Me Old to kolejna aplikacja, która pozwala nam spojrzeć w przyszłość i zobaczyć nasz wygląd na starość. Działa ona na podobnej zasadzie jak wcześniej wymienione aplikacje. Wystarczy zrobić zdjęcie twarzy i aplikować efekty starzenia, aby otrzymać wizualizację, jak będziemy wyglądać po latach.

Wszystkie wymienione aplikacje dostępne są w sklepach z aplikacjami na smartfony i są intuicyjne w obsłudze. Warto jednak pamiętać, że ich działanie opiera się na symulacji, a nie na prawdziwych zmianach, które mogą wystąpić w naszym wyglądzie na starość. Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest docenienie i akceptacja naszego wyglądu we wszystkich etapach życia, bez względu na to, jak się zmieniamy.

Przeczytaj także:

Z danych WHO wynika, że Polacy piją więcej alkoholu od Włochów. A Ci przecież mają w zwyczaju pić wino, już do obiadu. Czy musimy się martwić?

27.06.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Nowoczesne gadżety dla domu, oparte na inteligentnych rozwiązaniach, zapewniają wygodę, oszczędność czasu i energii, oraz dodają nowe funkcje do otoczenia.

26.06.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Sport to zdrowie, o czym nikogo przekonywać nie trzeba. Ale jak sprawdzić konkretny wpływ sportu na nasze samopoczucie i zdrowie? Przydadzą się fitnessowe aplikacje.

23.06.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.