Gadżety dla domu, czyli inteligentne rozwiązania ułatwiające życie

26.06.2023

2023-06-26T08:18:00.000Z//2023.06.26

|
Udostępnij:

Gadżety dla domu, wyposażone w inteligentne rozwiązania, są teraz powszechnie dostępne i odgrywają istotną rolę w ułatwianiu naszego życia codziennego. Nie tylko zapewniają one wygodę i komfort, ale również wpływają na efektywność energii, bezpieczeństwo oraz naszą jakość życia. W tym artykule przyjrzymy się nowoczesnym gadżetom dla domu, które są nie tylko funkcjonalne, ale także zmieniają nasze otoczenie w inteligentne i zintegrowane przestrzenie.

gadżet dla domu

Oto kilka super ciekawych gadżetów dla domu, które warto poznać:

Google Nest Hub 2

To bardzo inteligentny gadżet dla domu. Asystent domowy, wyposażony w ekran dotykowy. Umożliwia kontrolowanie innych inteligentnych urządzeń w domu za pomocą gestów lub poleceń głosowych. To inteligentne rozwiązanie ułatwiające życie można również używać do:

  • wyświetlania zdjęć,
  • oglądania filmów,
  • odtwarzania muzyki,
  • korzystania z różnych usług online.

Nest Hub 2 cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami za intuicyjny interfejs, doskonałą jakość dźwięku i funkcje integracji z innymi urządzeniami smart home. Jest idealny dla osób zainteresowanych utrzymaniem zintegrowanej przestrzeni inteligentnego domu. Warto zainwestować w to inteligentne rozwiązanie ułatwiające życie.

iRobot Roomba i7+

Ten robot odkurzający to marzenie dla osób, które nie lubią odkurzać. iRobot Roomba i7+ jest wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak system mapowania pomieszczeń i możliwość opróżniania zasobnika na kurz automatycznie. Ten gadżet dla domu można sterować za pomocą smartfona lub głosu, a dzięki inteligentnemu mapowaniu dokładnie odkurza i myje pomieszczenia. Zyskuje entuzjastyczne opinie za swoją skuteczność, a także za łatwość obsługi. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i trud w codziennym sprzątaniu.

Philips Hue

System oświetleniowy Philips Hue oferuje szeroki wybór inteligentnych żarówek LED. Można je sterować za pomocą smartfona lub głosu. Dzięki aplikacji można dostosować kolor, jasność i harmonogramy światła w domu. Gadżet dla domuPhilips Hue zdobył dużą popularność ze względu na swoją jakość, łatwość instalacji i możliwość integracji z innymi systemami smart home. Jest idealny dla osób, które chcą stworzyć atmosferę i kontrolować oświetlenie w swoim domu.

gadżet dla domu

Nest Learning Thermostat

Ten zaawansowany termostat uczy się naszych preferencji dotyczących temperatury i automatycznie dostosowuje ustawienia, aby zapewnić optymalne warunki. Inteligentne rozwiązanie ułatwiające życie może być sterowane za pomocą smartfona i pozwala na oszczędność energii i pieniędzy.

Ring Video Doorbell

Ten inteligentny dzwonek z kamerą i interkomem umożliwia zdalne monitorowanie drzwi wejściowych. Dzięki aplikacji na smartfona można otrzymywać powiadomienia o ruchu przed drzwiami i komunikować się z osobami stojącymi na zewnątrz. Ring Video Doorbell cieszy się wysokimi ocenami za łatwą instalację, wysoką jakość obrazu i możliwość nagrywania zdarzeń. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które zależy na bezpieczeństwie i kontroli dostępu do swojego domu.

August Smart Lock

Ten inteligentny zamek do drzwi umożliwia otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą smartfona lub kodu PIN. Można udzielać dostępu innym osobom na określony czas i otrzymywać powiadomienia o ich aktywności. Ten gadżet dla domu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć bezpieczeństwo swojej przestrzeni.

Sonos Beam

Ten inteligentny soundbar oferuje doskonałą jakość dźwięku i jest wyposażony w asystenta głosowego. Można go używać do odtwarzania muzyki, oglądania filmów i korzystania z różnych usług strumieniowania. Jest to idealne rozwiązanie dla miłośników dobrego dźwięku w domu.

Netatmo Welcome

Kamera monitoringu domowego rozpoznaje twarze i informuje nas o osobach, które są w naszym domu. Może wysyłać powiadomienia na smartfona i nagrywać wydarzenia. To świetne narzędzie do zwiększenia bezpieczeństwa i monitorowania aktywności w domu.

gadżet dla domu

Rachio Smart Sprinkler Controller

Inteligentny sterownik do nawadniania ogrodu wykorzystuje dane pogodowe i czujniki wilgotności, aby dostosować harmonogram nawadniania. Może być sterowany za pomocą smartfona i pozwala na oszczędność wody poprzez dostosowanie nawadniania do aktualnych warunków atmosferycznych.

Samsung Family Hub Refrigerator

Inteligentna lodówka posiada duży ekran dotykowy, który umożliwia przeglądanie kalendarza, odtwarzanie muzyki, przepisywanie notatek i zamawianie produktów spożywczych online. Może także wysyłać powiadomienia o terminach ważności żywności i sugerować przepisy na podstawie dostępnych składników. To inteligentne rozwiązanie ułatwiające życie jest bardzo funkcjonalne.

Ember Smart Mug

Inteligentny kubek termiczny utrzymuje napój w odpowiedniej temperaturze przez dłuższy czas. Może być kontrolowany za pomocą smartfona, w którym ustalane są preferencje temperatury dla różnych rodzajów napojów. Ember Smart Mug zdobył pozytywne opinie za skuteczność utrzymywania temperatury, stylowy design i wygodę użytkowania.

Click & Grow Smart Garden

Ta inteligentna doniczka do uprawy roślin pozwala na uprawianie świeżych ziół i roślin w domu przez cały rok. Gadżet dla domu wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak automatyczne podlewanie i oświetlenie LED, aby zapewnić optymalne warunki wzrostu. Click & Grow Smart Garden zdobył pozytywne opinie za wysoką jakość uprawy, prostotę obsługi i estetyczny design.

Przeczytaj także:

Sport to zdrowie, o czym nikogo przekonywać nie trzeba. Ale jak sprawdzić konkretny wpływ sportu na nasze samopoczucie i zdrowie? Przydadzą się fitnessowe aplikacje.

23.06.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Koniec z filtrami, nakładkami, udawaniem kogoś kim nie jesteśmy. Dla tych, którzy tego pragną powstała aplikacja Be Real. Co dokładnie można w niej znaleźć?

22.06.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Rodzice dzieci, które korzystają z TikToka powinni być bardzo czujni. Ważne jest, aby uświadomić im jakie niebezpieczeństwa tam na nich czyhają.

21.06.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.