Horoskopy online - lubisz czytać? 

20.04.2021

2021-04-20T05:00:00.000Z//2021.04.20

|
Udostępnij:

Jedni w nie wierzą, inni wyśmiewają, ale prawie każdy czyta. Traktujemy je jak rozrywkę, która pozwala nam się oderwać od szarej rzeczywistości. Prawdopodobnie dlatego są tak popularne. Gdzie szukać w internecie darmowych horoskopów?

horoskop online

Odkrywanie tajemnic przyszłości od wieków fascynuje ludzi. Od kiedy dostęp do internetu stał się powszechny, wróżenie stało się łatwiejsze. Można wybierać spośród wielu stron, na których codzienne publikowane są aktualne horoskopy. Można tam znaleźć jednakowo przepowiednie dla konkretnego znaku zodiaku, ale również horoskop partnerski, miłosny, biznesowy, numerologiczny, czy chiński. Jest w czym wybierać!

Najbardziej popularne strony z horoskopami to:

  • https://www.astromagia.pl/
  • https://www.wrozbyonline.pl/
  • https://ehoroskop.pl/
  • https://magia.onet.pl/horoskopy
  • http://www.horoskop.czarymary.pl/

Znaczna większość osób czytających horoskopy twierdzi, że robi to jedynie dla zabicia czasu i rozrywki. Nieliczni przyznają się, że regularnie czytają horoskopy i w nie wierzą. Nie ma w tym nic dziwnego. Ludzie od zawsze chcieli poznać swoją przyszłość i wiedzieć co im się przydarzy. Zastanawiają się, czy spotka ich szczęście, czy będą mieli pecha.

Ciekawe wnioski płyną z portu CBOS. Okazuje się, że aż 45 proc. Polaków deklaruje, że czyta horoskopy, ale jedynie 3 proc. czytelników zawsze stosuje się do zawartych w nich zaleceń w życiu codziennym. Horoskopy czytają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jednak odsetek kobiet jest większy i wynosi 55%, a u mężczyzn to 34%.

A co z wróżkami i wróżami? Tylko 11% społeczeństwa zdecydowała się skorzystać z ich pomocy. Zazwyczaj dotyczy to jednej wizyty, ale bywa i częściej. Ta grupa stanowi tylko 1%. Z usług wróżbitów korzystają zazwyczaj osoby o najniższych dochodach, ale też najwyższych. To oznacza, że klasa średnia jest najbardziej odporna na przepowiednie i twardo stąpa po ziemi. Według wspomnianego wcześniej badania wizyta u wróżbity zazwyczaj wynika od sytuacji życiowych. Część chce wiedzieć, czy stara miłość wróci, czy kariera nabierze rozpędu, lub czy komuś uda się wykaraskać z długów. Najchętniej wróżbitów odwiedzają osoby rozwiedzione, które pragną ułożyć życie od nowa. Najrzadziej zaś z takich usług korzystają kawalerowie i panny.

Przeczytaj także:

Hasło Wi-Fi zazwyczaj zapamiętujemy na swoich urządzeniach, dzięki czemu połączenie następuje automatycznie po uruchomieniu sprzętu. Zdarza się jednak, że kupujemy nowe urządzenie mobilne lub chcemy dać dostęp do internetu odwiedzającym nas znajomym. 

19.04.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Zdarza się, że internet z pakietu przestaje działać, co może ograniczać możliwości korzystania z tego typu urządzeń oraz zaburzać prawidłowe funkcjonowanie aplikacji. Na szczęście w takiej sytuacji można wykorzystać swój smartfon jako router. 

16.04.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Wypłata środków z bankomatu, bez użycia karty? To możliwe, trzeba tylko mieć zainstalowaną na telefonie aplikację BLIK. Podczas wypłaty pamiętaj również o włączeniu dostępu do internetu.

15.04.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.