Horoskop na 2023 – co mówią wizjonerzy?

30.12.2022

2022-12-30T07:26:00.000Z//2022.12.30

|
Udostępnij:

Horoskopy to popularne źródło inspiracji, którymi podpieramy się chętnie w życiu. Nie inaczej jest w poszukiwaniu informacji o 2023 roku, który nadchodzi do nas wielkimi krokami, a który może przynieść wyjątkowo wiele zmian. Co zatem mówią wizjonerzy o nowym roku?

Horoskop na 2023

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski to zdecydowanie najpopularniejszy jasnowidz w Polsce. Pochodzący z Człuchowa wizjoner ma dla nas nie najlepsze wizje na 2023 rok. Jak przewiduje, będzie to trudny rok, w którym politycy będą więcej zabierali obywatelom, aniżeli dawali. Według jego wizji społeczeństwo będzie zmagało się z dużym bezrobociem, a instytucje publiczne, mogą mieć problemy się z wypłacalnością. Słabsze państwa z kolei staną w obliczu bankructw, co również będzie bezprecedensową sytuacją. Jasnowidz z Człuchowa przewiduje, że wiele elementów naszego życia, które były dla nas stabilne i sądziliśmy, że takie pozostaną, na zawsze mogą się zmienić.

Aida

Wizjonerka i jasnowidzka Aida przewiduje, że w 2023 roku, mogą zaskakiwać nas ceny, a pieniądze będą jednym z głównych tematów naszego życia. Twierdzi ona, że sytuacja, w której ludzie bawili się pieniędzmi, odwróci się i to pieniądze będą wpływały w dużym stopniu na ludzi. Będą miały spory wpływ na nasze życie codzienne, a także na giełdę. Aida podpowiada też, że wybory parlamentarne, które odbędą się w tym roku, będą niezwykle zacięte, a wiele osób złamie reguły, aby uzyskać władzę.

Baba Wanga

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych wizjonerek, która już nie żyje, ale która pozostawiła po sobie wiele intrygujących przepowiedni, jest Baba Wanga. Staruszka z Bałkanów jest nazywana Bałkańskim Nostradamusem i jest znana tym wszystkim, którzy interesują się przyszłością. Według niej w 2023 roku możemy mieć do czynienia z wybuchem elektrowni atomowej oraz rozpoczęciem hodowania ludzi w laboratoriach. Co warto jednak podkreślić, wiele przepowiedni Baby Wangi nie sprawdziło się, a więc należy podchodzić również do obecnych ze sporym dystansem.

Przeczytaj także:

Gdzie spędzić sylwestra na świeżym powietrzu w koncertowej atmosferze? W tym roku, wybór może paść na Zakopane lub Chorzów. Obie będą transmitowane w telewizji.

29.12.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Fotowoltaika to przyszłościowy trend oszczędnościowy. Ma na to wpływ wiele czynników, a przede wszystkim rosnące ceny energii elektrycznej.

27.12.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

LEGO Wieża Eiffla jest idealnym celem dla tych wszystkich, którzy chcą stworzyć wielką, imponującą budowlę LEGO. Nie ma większej, jest to więc spore wyzwanie.

23.12.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.