Dzień singla – zalety życia w pojedynkę

15.02.2023

2023-02-15T12:00:00.000Z//2023.02.15

|
Udostępnij:

Samotni, rozrywkowi, niezależni czy smutni? Stereotypów w przypadku singli, powstało już wiele, ale chyba żaden nie odzwierciedla kim są naprawdę. Każdy z nich ma swoją historię, która spowodowała, że wolą, chcą, albo muszą być sami. Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Jest jednak kilka spraw, które ich łączą – przede wszystkim zalety życia w pojedynkę.

dzień singla

Lepiej być samemu, niż tkwić w nieszczęśliwym i trudnym związku. Ma to związek z wieloma możliwościami – od tych najbardziej prozaicznych, po bardziej złożone.

  • Nie trzeba uzgadniać swoich planów – nie musisz pytać partnera, jakie ma plany weekendowe. Masz ochotę wyskoczyć za miasto, poleniuchować cały dzień w domu, lub odwiedzić znajomych? Nie ma z tym najmniejszego problemu – robisz to, na co masz ochotę.
  • Nie musisz się opiekować drugą osobą – robisz zakupy i gotujesz dla siebie. Nie musisz po nikim sprzątać i możesz skupić się na swoich potrzebach i przyjemnościach.
  • Masz więcej czasu na realizację swoich pasji, naukę, czy pracę – nikt nie będzie miał pretensji, że rzadko bywasz w domu, za późno wracasz, albo za wcześnie wychodzisz.
  • Bardziej o siebie dbasz – masz czas na zakupy i możesz o siebie zadbać. Całodzinny shopping jest w zasięgu Twoich możliwości, bez tłumaczenia ile i na co wydajesz pieniędzy.
  • Możesz flirtować i chodzić na randki ile tylko chcesz – nie ma żadnych ograniczeń w tej kwestii, jeśli tylko masz ochotę, możesz co weekend spędzić czas z kimś innym. To zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb.
  • Własny budżet – kupujesz i wydajesz, tyle pieniędzy ile uważasz za słuszne. Nikt nie rozlicza się z nowej wiertarki czy pary szpilek. To Twoje decyzje.

Warto o tym pamiętać, szczególnie w takim dniu jak Dzień Singla, który przypada właśnie dzisiaj – 15 lutego. Czasem można spotkać się jeszcze z informacjami, że ten dzień przypada 13 lutego lub 11 listopada. W Polsce jednak przyjęło się, że jest to dzień po Walentynkach.

Przeczytaj także:

Walentynki miło jest spędzić z ukochaną osobą. Tylko jak dowiedzieć się, czy to prawdziwa miłość na całe życie, czy zauroczenie, które wkrótce przeminie?

14.02.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Dzięki karcie incognito, nikt nie dowie się, jakich informacji szukałeś w internecie. Zapewni Ci więc prywatność, której w danej chwili potrzebujesz.

13.02.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Wraz z postępem technologicznym, skraca się czas ładowania samochodów elektrycznych. Nowa bateria pozwala na szybkie doładowanie - nawet w 20 minut.

10.02.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.