Jakie są najlepsze aplikacje z promocjami?

11.12.2020

2020-12-11T07:15:00.000Z//2020.12.11

|
Udostępnij:

Kto nie lubi promocji? Po co przepłacać, skoro można kupić tę samą rzecz taniej! Gdzie? Za pośrednictwem aplikacji z promocjami. Możesz tam upolować naprawdę fajne oferty w mega atrakcyjnych cenach! Nie jest za późno, abyś dołączył do grona prawdziwych łowców okazji!

aplikacje z promocjami

Aplikacja z promocjami sprawia, że wszystkie informacje o zniżkach są zawsze pod ręką. Korzystanie z nich jest proste i intuicyjne, a co najważniejsze pozwala zaoszczędzić na zakupach spore kwoty. Aby skorzystać z ofert aplikacji z promocjami, musisz pobrać je ze sklepu na przykład Google Play.

Jakie są najbardziej popularne aplikacje z promocjami?

  • PEPPER
  • QPONY
  • OKAZJUM.PL
  • PROMOTHEUS
  • ZRABATOWANI.PL

Wymienione aplikacje z promocjami są darmowe. Niektóre z nich wyszukują promocje tylko w Polsce, a w niektórych można odkrywać promocje dostępne za granicami naszego kraju. Większość oferuje także możliwość zawężenia wyszukiwania do wybranego miasta. Obsługują wiele branż i oferują przeglądanie gazetek promocyjnych. Nie wszystkie natomiast oferują korzystanie z kodów rabatowych.

Sprawdźmy, czym różnią się poszczególne aplikacje z promocjami i komu mogą się przydać!

Aplikacja z promocjami – Pepper

Aplikacja została oceniona przez prawie 20 tysięcy osób i zdobyła rekordowo 4,7 gwiazdek. Korzysta z niej ponad 400 tysięcy użytkowników, co jest imponującym wynikiem.Aplikacja z promocjami umożliwia dostęp do okazji udostępnianych przez użytkowników, którzy wymieniają się ofertami, promocjami, zniżkami, kodami i poradami zakupowymi. W Pepper znajdziesz najbardziej gorące oferty w Polsce, możesz również sam publikować informacje o okazjach i dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat zakupów.Użytkownicy wymieniają się opiniami na temat promocji, oceniając je jako gorące lub zimne. Możesz ustawić w smartfonie alerty, które poinformują Cię, gdy jakaś interesująca okazja zostanie opublikowana. To oznacza, że jeśli polujesz na konsolę, to ustawiasz alert na te słowa i gdy tylko pojawi się jakaś promocja, otrzymasz powiadomienie na telefon. Funkcja „Okazje Dnia” umożliwia otrzymywanie informacji każdego dnia, na temat najlepszych okazji. W aplikacji można wyszukiwać aktualne kupony rabatowe od uznanych sprzedawców. Co najważniejsze aplikacja jest w 100% bezpłatna!

Aplikacja z promocjami – Qpony

Aplkacja Qpony została oceniona przez prawie 40 tysięcy osób i zyskała wynik 4,7 gwiazdek. Podobnie jak Pepper, aplikacja jest darmowa i nie wymaga rejestracji. Pozwala na poszukiwanie promocji, kuponów i wyprzedaży w najpopularniejszych sklepach, czy nawet restauracjach. Każdego dnia są publikowane nowe promocje. Szczególnie powinni zainteresować się nią studenci, bo dla nich przewidziane są specjalne kupony. Aplikacja z promocjami Qpony pozwala na określenie lokalizacji, dzięki czemu łatwiej Ci będzie upolować okazje cenowe w Twoim mieście. Dzięki kategoriom łatwo znajdziesz interesującą Cię zniżkę lub ofertę na konkretną rzecz.

Aplikacja z promocjami - okazjum.pl

Okazjum zostało ocenione przez ponad 3 tysiące użytkowników na 4,6 gwiazdki. Aplikacja z promocjami Okazjum jest podobnie jak wcześniej opisane aplikacje, darmowa i nie wymaga logowania i rejestrowania. Warto z niej skorzystać, bo można tu odnaleźć prawdziwe perełki wśród okazji zakupowych. Promocje dotyczą w zasadzie wszystkich rodzajów produktów. Można tam również wyszukać okazje w dziale Market i taniej kupować żywność. Okazje są oczywiście uaktualniane każdego dnia i dostępne są przez całą dobę. Ta aplikacja to prawdziwy hit ostatnich miesięcy.

Aplikacja z promocjami – Promotheus

Jeśli szukasz oferty z aktualnymi gazetkami popularnych sklepów, to aplikacja Promotheus spełni Twoje oczekiwania. Użytkownicy ocenili ją na 4,3 gwiazdki. Ta aplikacja z promocjami została doceniona za dostęp do gazetek nie tylko z Polski, ale też innych krajów, nawet z całego świata. Aplikacja jest oczywiście bezpłatna i nie wymaga zakładania konta użytkownika. Co jeszcze można zyskać dzięki aplikacji Promotheus? Pozwala na szybkie i wygodne przeglądanie ofert i zniżek, umożliwia filtrowanie gazetek według wskazanego miasta, a na telefon przychodzą powiadomienia o nowych gazetkach.

Aplikacja z promocjami – zrabatowani.pl

Zrabatowani.pl ma 3,9 gwiazdek przyznanych przez ponad stu użytkowników. Nie jest to najlepszy wynik, ale dajmy tej stronie szansę. Aplikacja z promocjami działa podobnie jak gazetka dotycząca wszystkich sklepów stacjonarnych i on-line. Kody rabatowe udostępniane są za darmo. Decydując się skorzystać z promocji, zostajesz przekierowany na stronę internetową wybranego sklepu. Przed dokonaniem płatności wklejasz kod rabatowy wyświetlony na stronie zrabatowani.pl, dzięki czemu finalnie wartość koszyka zostaje obniżona.

Jak widzisz, wyszukiwanie promocji w każdym sklepie byłoby czasochłonne. Wyżej wymienione aplikacje z promocjami pozwalają zebrać wszystkie informacje w jednym miejscu, co znacznie ułatwia śledzenie obniżek.

Przeczytaj także:

Wyobraź sobie, że wracasz z pracy późnym wieczorem do domu. Zauważyłaś, że jakiś mężczyzna za Tobą idzie. Ty przyspieszasz, on też. Co zrobić? To idealny moment, aby włączyć alert SOS na telefonie. Twoi bliscy zostaną automatycznie powiadomieni, że jesteś w niebezpieczeństwie.

10.12.2020 CZYTAJ WIĘCEJ

Oszuści kradną tożsamość w internecie, a w kolejnym kroku proszą znajomych ofiary o podanie kodu do płatności BLIK. Jeśli ktoś go poda, z jego konta znikają środki, których nie można odzyskać.

09.12.2020 CZYTAJ WIĘCEJ

Warto zaskoczyć faceta prezentem, który okaże się nie tylko praktyczny, ale również zmieniający dotychczasowe podejście do wielu spraw. Sprawdź 5pięć propozycji, które dla Ciebie przygotowaliśmy. 

08.12.2020 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.