Jakie są najlepsze aplikacje z promocjami?

11.12.2020 |
Udostępnij:

Kto nie lubi promocji? Po co przepłacać, skoro można kupić tę samą rzecz taniej! Gdzie? Za pośrednictwem aplikacji z promocjami. Możesz tam upolować naprawdę fajne oferty w mega atrakcyjnych cenach! Nie jest za późno, abyś dołączył do grona prawdziwych łowców okazji!

aplikacje z promocjami

Aplikacja z promocjami sprawia, że wszystkie informacje o zniżkach są zawsze pod ręką. Korzystanie z nich jest proste i intuicyjne, a co najważniejsze pozwala zaoszczędzić na zakupach spore kwoty. Aby skorzystać z ofert aplikacji z promocjami, musisz pobrać je ze sklepu na przykład Google Play.

Jakie są najbardziej popularne aplikacje z promocjami?

  • PEPPER
  • QPONY
  • OKAZJUM.PL
  • PROMOTHEUS
  • ZRABATOWANI.PL

Wymienione aplikacje z promocjami są darmowe. Niektóre z nich wyszukują promocje tylko w Polsce, a w niektórych można odkrywać promocje dostępne za granicami naszego kraju. Większość oferuje także możliwość zawężenia wyszukiwania do wybranego miasta. Obsługują wiele branż i oferują przeglądanie gazetek promocyjnych. Nie wszystkie natomiast oferują korzystanie z kodów rabatowych.

Sprawdźmy, czym różnią się poszczególne aplikacje z promocjami i komu mogą się przydać!

Aplikacja z promocjami – Pepper

Aplikacja została oceniona przez prawie 20 tysięcy osób i zdobyła rekordowo 4,7 gwiazdek. Korzysta z niej ponad 400 tysięcy użytkowników, co jest imponującym wynikiem.Aplikacja z promocjami umożliwia dostęp do okazji udostępnianych przez użytkowników, którzy wymieniają się ofertami, promocjami, zniżkami, kodami i poradami zakupowymi. W Pepper znajdziesz najbardziej gorące oferty w Polsce, możesz również sam publikować informacje o okazjach i dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat zakupów.Użytkownicy wymieniają się opiniami na temat promocji, oceniając je jako gorące lub zimne. Możesz ustawić w smartfonie alerty, które poinformują Cię, gdy jakaś interesująca okazja zostanie opublikowana. To oznacza, że jeśli polujesz na konsolę, to ustawiasz alert na te słowa i gdy tylko pojawi się jakaś promocja, otrzymasz powiadomienie na telefon. Funkcja „Okazje Dnia” umożliwia otrzymywanie informacji każdego dnia, na temat najlepszych okazji. W aplikacji można wyszukiwać aktualne kupony rabatowe od uznanych sprzedawców. Co najważniejsze aplikacja jest w 100% bezpłatna!

Aplikacja z promocjami – Qpony

Aplkacja Qpony została oceniona przez prawie 40 tysięcy osób i zyskała wynik 4,7 gwiazdek. Podobnie jak Pepper, aplikacja jest darmowa i nie wymaga rejestracji. Pozwala na poszukiwanie promocji, kuponów i wyprzedaży w najpopularniejszych sklepach, czy nawet restauracjach. Każdego dnia są publikowane nowe promocje. Szczególnie powinni zainteresować się nią studenci, bo dla nich przewidziane są specjalne kupony. Aplikacja z promocjami Qpony pozwala na określenie lokalizacji, dzięki czemu łatwiej Ci będzie upolować okazje cenowe w Twoim mieście. Dzięki kategoriom łatwo znajdziesz interesującą Cię zniżkę lub ofertę na konkretną rzecz.

Aplikacja z promocjami - okazjum.pl

Okazjum zostało ocenione przez ponad 3 tysiące użytkowników na 4,6 gwiazdki. Aplikacja z promocjami Okazjum jest podobnie jak wcześniej opisane aplikacje, darmowa i nie wymaga logowania i rejestrowania. Warto z niej skorzystać, bo można tu odnaleźć prawdziwe perełki wśród okazji zakupowych. Promocje dotyczą w zasadzie wszystkich rodzajów produktów. Można tam również wyszukać okazje w dziale Market i taniej kupować żywność. Okazje są oczywiście uaktualniane każdego dnia i dostępne są przez całą dobę. Ta aplikacja to prawdziwy hit ostatnich miesięcy.

Aplikacja z promocjami – Promotheus

Jeśli szukasz oferty z aktualnymi gazetkami popularnych sklepów, to aplikacja Promotheus spełni Twoje oczekiwania. Użytkownicy ocenili ją na 4,3 gwiazdki. Ta aplikacja z promocjami została doceniona za dostęp do gazetek nie tylko z Polski, ale też innych krajów, nawet z całego świata. Aplikacja jest oczywiście bezpłatna i nie wymaga zakładania konta użytkownika. Co jeszcze można zyskać dzięki aplikacji Promotheus? Pozwala na szybkie i wygodne przeglądanie ofert i zniżek, umożliwia filtrowanie gazetek według wskazanego miasta, a na telefon przychodzą powiadomienia o nowych gazetkach.

Aplikacja z promocjami – zrabatowani.pl

Zrabatowani.pl ma 3,9 gwiazdek przyznanych przez ponad stu użytkowników. Nie jest to najlepszy wynik, ale dajmy tej stronie szansę. Aplikacja z promocjami działa podobnie jak gazetka dotycząca wszystkich sklepów stacjonarnych i on-line. Kody rabatowe udostępniane są za darmo. Decydując się skorzystać z promocji, zostajesz przekierowany na stronę internetową wybranego sklepu. Przed dokonaniem płatności wklejasz kod rabatowy wyświetlony na stronie zrabatowani.pl, dzięki czemu finalnie wartość koszyka zostaje obniżona.

Jak widzisz, wyszukiwanie promocji w każdym sklepie byłoby czasochłonne. Wyżej wymienione aplikacje z promocjami pozwalają zebrać wszystkie informacje w jednym miejscu, co znacznie ułatwia śledzenie obniżek.

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.