Walentynki… na kwarantannie 

10.02.2022

2022-02-10T06:42:00.000Z//2022.02.10

|
Udostępnij:

Prawie pół miliona osób jest obecnie objętych kwarantanną lub nadzorem epidemiologicznym. Oczywiście nie są to wymarzone okoliczności do spędzenia wyjątkowej randki. Ale i z tą sytuacją można sobie poradzić. Jak zorganizować randkę w domowych warunkach?

walentynki

O ile zdrowie i samopoczucie dopisuje, nic nie powinno stanąć na drodze do zorganizowania wymarzonej randki. Jedynym ograniczeniem są ściany własnego domu. Ale również i tu można zorganizować wspaniałe chwile dla dwojga. Oto kilka naszych pomysłów:

  • Wspólna kąpiel i masaż – to doskonały pomysł na odnowienie bliskości, która być może w ferworze obowiązków odeszła na drugi plan. Dobrym pomysłem jest przygotowanie gorącej kąpieli w świetle świec i przy dźwiękach nastrojowej muzyki. Później rozgrzane mięśnie można masować z wykorzystaniem aromatycznego olejku. A potem, już tylko czego dusza – lub ciało zapragnie…
  • Wieczór filmowy, popcorn i przytulanki – nie każdy ma duszę romantyka, która doceni pełne miłosnych uniesień chwile. Nawet jeśli walentynki nie są bliskie Twojemu sercu, warto zadbać o to, aby ten wieczór spędzić we dwoje. W takiej sytuacji sprawdzi się seans filmowy w objęciach ukochanej osoby.
  • Muzyka, tańce i zabawy – kto powiedział, że nie można urządzić imprezy tanecznej we dwoje? Wygłupy i tańce mogą odstresować, rozluźnić a przede wszystkim sprawić radość. Towarzystwo osób, które znają się jak „łyse konie”, może tylko pomóc otworzyć się i wytańczyć całą negatywną energię, zgromadzoną przez ostatni czas.
  • Wspólne gotowanie i kolacja – fani kulinarnych przygód, z pewnością wybiorą tę formę walentynkowego wieczoru. Dobrze jest, wprowadzić jakieś urozmaicenie i ugotować coś, czego na co dzień nie jemy. Można nawet zorganizować konkurs na popisowe danie, a następnie wspólnie je zjeść i ocenić, które było lepsze.
  • Wspomnień czar – uziemieni w domu, mamy czas na zajęcia, które do tej pory były odsuwane na dalszy plan. Wieczór we dwoje w domowych warunkach może być świetną okazją do przypomnienia sobie początków związku. Można przejrzeć stare zdjęcia lub w końcu obejrzeć nagranie ze ślubu i wesela.

Święto Zakochanych spędzane na kwarantannie wcale nie musi być byle jakie. Wiele zależy od waszej kreatywności. Walentynki, nie muszą być hucznie obchodzone. Równie dobrze, można je spędzić w domowym zaciszu, co sprzyja budowaniu więzi między partnerami. To na, który pomysł się zdecydujecie, zależy oczywiście od tego, jaką jesteście parą i co tak naprawdę sprawia wam przyjemność. Wspólny czas, nawet w domu z całą pewnością zbliży was do siebie. Pielęgnowane w ten sposób uczucie może wybuchnąć ponownie ze zdwojoną siłą.

Przeczytaj także:

Przeprowadzenie Narodowego Testu Zdrowia, pozwala poznać rekomendacje, o tym jakie badania warto przeprowadzić.

09.02.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie można dokonać bezpłatnego badania pod kątem zarażenia koronawirusem? Niestety, mało aptek umożliwia testowanie.

08.02.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Czasem trudno porozumieć się ze współczesną młodzieżą. Dlatego warto poznać ich slang i zaskoczyć swoją erudycją.

07.02.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.