Jakie strony najczęściej przeglądamy w internecie?

21.01.2021 |
Udostępnij:

Które aplikacje, strony www i programy mają największe zasięgi? Okazuje się, że pod koniec roku interesowały nas przede wszystkim wydarzenia, media społecznościowe, zakupy on-line, filmy i seriale w serwisach streamingowych oraz… anonse towarzyskie.

internet

W grudniu liczba internautów wyniosła około 29 mln. Wcale nie dziwi ten fakt, skoro przez większość czasu byliśmy skazani na spędzanie czasu w domowym zaciszu. Mieliśmy sporo czasu na przeglądanie internetu. Sprawdźmy, które aplikacje, programy i strony internetowe cieszyły się największym zainteresowaniem wśród internautów.Ranking najpopularniejszych aplikacji i stron internetowych powstał na bazie wyników badania Gemius/PBI.

Co przeglądamy?

W internecie najczęściej przeglądaliśmy strony: google.com, facebook.com, youtube.com, allegro.pl, onet.pl, wp.pl, wikipedia.org, ceneo.pl, interia.pl, olx.pl, gazeta.pl, mediaexpert.pl, google.pl, radiozet.pl, o2.pl, se.pl, euro.com.pl, medonet.pl, fakt.pl, tvn24.pl.

W ramach aplikacji mobilnych użytkownicy docenili: Allegro, Olx.pl, Player, WP Poczta, Interia, Jakdojade, Nowa Poczta Interia, Ipla mobile, Poczta_o2, OpenFM mobile, Onet Poczta, WP Pilot, TVP VOD, Polsat News, TVP Sport, Cyfrowy Polsat Go, Gazeta.pl LIVE, CZATeria, RMF ON mobile, Sympatia.

Co nas interesuje?

Jak pokazują badania, najbardziej zainteresowani pod koniec roku byliśmy serwisami z bieżącymi wiadomościami z Polski i świata. Świąteczny okres przyczynił się do wzrostu zainteresowania sklepami internetowymi, w których kupowaliśmy prezenty dla najbliższych. Największym zainteresowaniem cieszyło się Allegro i OLX. Co ciekawe kupowaliśmy sporo sprzętów, na co wskazuje popularność Mediaexepert.pl i Euro.com.pl. Wolny czas sporządzaliśmy na oglądaniu telewizji w internetowych platformach streamingowych, takich jak Cyfrowy Polsat, VOD czy Ipla. Niezmiennie korzystaliśmy z mediów społecznościowych, z Facebookiem na czele. Szukaliśmy również przyjaźni i miłości, korzystając z popularnego randkowego serwisu Sympatia.

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.