Gmail – najlepsze darmowe konto e-mail!

01.12.2020 |
Udostępnij:

Skrzynki e-mailowe funkcjonują od wielu lat i rzadko zdarza się, aby ktoś jeszcze nie dysponował własnym adresem e-mail. Obecnie jest on wymagany do obsługi większości platform internetowych. Jeśli jeszcze go nie masz, lub zastanawiasz się nad zmianą, warto sprawdzić pocztę Gmail. To najbardziej popularne internetowe konto pocztowe - nie bez przyczyny!

gmail

Ponad 8 milionów użytkowników poczty Gmail, świadczy o tym, że to najczęściej wybierane konto pocztowe w Polsce. Na kolejnych miejscach znajdują się konta mailowe na wp.pl, onet.pl, o2 i interia.pl. Tak prezentują się wyniki w Polsce, natomiast na całym świecie z Gmaila korzysta już ponad 1,5 mld użytkowników! Cenią go nie tylko za możliwość wygodnego wysyłania i odbierania e-maili, ale też za darmowy dostęp do wielu praktycznych usług. Jakich?

Dzięki świetnym filtrom antyspamowym skrzynka nie jest atakowana reklamowymi e-mailami, które mogą irytować każdego. Inną ciekawą funkcją jest planowanie wysyłki wiadomości w określonym czasie. Dodatkowo w Gmailu, można tworzyć szablony, dzięki, którym nie trzeba wszystkiego pisać od nowa, czy też kopiować.

Czas na jedną z najlepszych funkcji Gmaila – cofanie wysłanej wiadomości! Co jeśli mail został wysłany zbyt szybko? Może pomyliłeś odbiorcę, lub nie dopisałeś ważnej rzeczy? W Gmailu to żaden problem. Zaraz po wysłaniu e-maila w lewym dolnym rogu pojawia się komunikat „Wiadomość wysłana”. Tam również znajduje się opcja „Cofnij”. Proste?

Dlaczego jeszcze Gmail jest największą usługą tego typu pod względem aktywnych użytkowników? Mają na to wpływ kolejne walory poczty, takie jak: bezpieczeństwo przechowywania danych, darmowy dostęp, intuicyjna obsługa, łatwość porządkowania e-maili, możliwość importowania wiadomości z innych skrzynek pocztowych, a przede wszystkim duża pojemność konta Google, a także dodatkowe funkcje możliwe dzięki integracji z innymi usługami Google. To najlepszy wybór internetowego konta e-mail – i to zupełnie darmowego! Aby z niego korzystać wystarczy tylko utworzyć konto Google.

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.