Aplikacja Rossmann – wszystko, co musisz wiedzieć!

12.02.2021

2021-02-12T07:12:00.000Z//2021.02.12

|
Udostępnij:

Jak ściągnąć aplikację Rossmann? Jak wykorzystać punkty Rossmann? Czy te pytania nurtują Cię od pewnego czasu? W takim razie koniecznie dowiedź się wszystkiego o aplikacji i nie trać już kolejnych zniżek! Bo właśnie wokół atrakcyjnych zniżek kręci się ten temat! A te lubimy najbardziej! Po co przepłacać, skoro można mieć ulubione kosmetyki taniej – prawda?

jak ściągnąć aplikację rossmann

Rossmann to popularna w Polsce sieciówka. Praktycznie, w każdym nieco większym mieście można znaleźć tę drogerię. Przekonuje do siebie klientów atrakcyjnymi ofertami, bogatym asortymentem i aplikacją on-line, dzięki której można robić zakupy bez wychodzenia z domu. Można tam kupić na przykład: kosmetyki do makijażu, pielęgnacji ciała i włosów, perfumy, środki czystości i higieniczne, ale też różne akcesoria, biżuterię, suplementy i napoje (również z procentami).

Jak ściągnąć aplikację Rossmann?

Zastanawiasz się, czy i jak ściągnąć aplikację Rossmann? To banalnie proste. Można ją pobrać na swoje urządzenie mobilne w dowolnej chwili. Korzystanie z aplikacji jest w pełni darmowe! Pamiętać jednak należy o aktualizacjach, i o tym, że aplikacja działa w trybie on – line!

Aplikację można pobrać np. ze sklepów Google Play lub Apple Store. Jeśli nadal zastanawiasz się jak ściągnąć aplikację Rossmann wpisz w okno wyszukiwarki w sklepie z aplikacjami: Rossmann PL. Następnie trzeba założyć konto i wybrać program, z którego chce się korzystać. Konieczne będzie uzupełnienie podstawowych danych i zaznaczenie odpowiednich zgód.

Jak ściągnąć aplikację Rossmann?

 • Pobierz aplikację Rossmann na swój telefon.
 • Zarejestruj się w programie, wypełniając formularz.
 • Zeskanuj wirtualną kartę przy kasie, by móc korzystać ze zniżek, jak również dostawać wyjątkowe oferty.

Z aplikacji może korzystać każdy, kto ma ukończone 18 lat. Oprogramowanie działa na wszystkich urządzeniach przenośnych z dostępem do Internetu i pracujących na podstawie systemu operacyjnego Android lub iOS.

Aplikacja Rossmann to atrakcyjne oferty!

Aplikacja Rossmann daje szereg możliwości!

 • pozwala korzystać z przeglądarki produktów dostępnych w drogeriach
 • sprawdzać nowości, promocje, a przede wszystkim dokonywać zakupów
 • dołączyć do Klubu Rossmann, aby korzystać z kolejnych profitów
 • przystąpić do programu Rossnę, który skierowany jest do mam
 • tworzyć listy zakupowe
 • zaplanować zakupy bezobsługowe

Jak wykorzystać punkty Rossmann - do uzyskania atrakcyjnych zniżek?

Klienci korzystający z Wirtualnej Karty Klubu Rossmann, otrzymują podczas zakupów punkty. Podczas wszystkich zakupów w Rossmannie, należy zeskanować kartę Klubu Rossmann. W ten sposób za każdą wydaną złotówkę na kartę wpada jeden punkt. Punkty za zakupy w sklepie online, również znajdą się na karcie klubowicza, o ile zakupy zostaną dokonane z zarejestrowanego adresu e-mail. Im więcej zrobisz zakupów, tym dostaniesz więcej punktów, które możesz przekazać na atrakcyjne zniżki lub cele dobroczynne. Liczbę punktów można sprawdzać w aplikacji – w zakładce "Profil". Za co nie są dodawane punkty?

 • za koszt dostawy towarów z internetowej drogerii,
 • w przypadku zakupów z użyciem kart podarunkowych,
 • za produkty lecznicze, wyroby medyczne, preparaty początkowego żywienia niemowląt i alkohol.

Jak wykorzystać punkty Rossmann – na cele dobroczynne?

Niewykorzystane punkty stracą ważność na koniec roku, dlatego warto je wcześniej wykorzystać lub przekazać na cele dobroczynne. Zastanawiasz się jak wykorzystać punkty Rossmann na cele dobroczynne? Dzięki uzbieranym punktom można przekazać darowizny na rzecz lokalnych organizacji społecznych. Przekazywanie punktów odbywa się bezpośrednio na stronie www.rossmann.pl/pomagamy. Każda złotówka, to jeden punkt.

Obecnie trwa akcja Pomagamy jak Umiemy Kobietom. Celem jest zebranie jak największej kwoty, która zostanie rozdysponowana na pomoc kobietom. W 2020 roku udało się zebrać aż 5 000 000 zł!

Komu konkretnie pomożesz, decydując się na przekazanie punktów? Otóż Twoje wsparcie otrzymają:

 • nastoletnie matki,
 • samotne matki,
 • kobiety, które doświadczają przemocy domowej,
 • matki, które wychowują dzieci niepełnosprawne,
 • dziewczęta, które opuszczają domy dziecka i wkraczają w dorosłość,
 • dziewczynki i kobiety, których dotyka problem braku środków higienicznych wykorzystywanych podczas menstruacji.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto mieć aplikację, albo jak ściągnąć aplikację Rossmann musisz wiedzieć, że ta aplikacja z pewnością Ci się przyda. Potwierdza, to raport na stronie retailmarketexperts.com, z którego można dowiedzieć się, że aplikacja Rossmann jest zdecydowanie najpopularniejszą aplikacją wśród wszystkich aplikacji drogerii kosmetycznych! Korzysta z niej aż 94% badanych w tej grupie odbiorców! Natomiast z badania Gemius wynika, że na przykład w październiku 2019 roku, z aplikacji drogeryjnej sieci Rossmann korzystało ponad 6,56 mln internautów. To ciekawy wynik, bo w tym samym okresie z innych popularnych aplikacji sieciówek korzystało o wiele mniej osób. Na przykład z aplikacji Lidla - 4,4 mln użytkowników.

Przeczytaj także:

Od 1 lutego 2021 roku zaczął funkcjonować e-Urząd Skarbowy. Dla kogo jest e-urząd i jakie formalności można tam załatwić?

11.02.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiejsza decyzja wydawców zaskoczyła wiele osób. Wchodząc na ulubione serwisy z wiadomościami, okazuje się, że nie można przeczytać żadnych treści. Dzieje się tak dlatego, że ruszyła akcja Media bez wyboru. Dlaczego i na czym polega akcja prestacyjna?

10.02.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Według raportu firmy SensorTower, w styczniu 2021 roku spośród wszystkich aplikacji (poza grami) w rankingu WhatsApp znalazł się na 5 miejscu. Wyższe miejsca zajęli: Telegram, Tik Tok, Signal i Facebook. Dlaczego warto zainstalować właśnie WhatsAppa?

09.02.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.