Futurystyczne gadżety dla psa

20.07.2023

2023-07-20T09:26:00.000Z//2023.07.20

|
Udostępnij:

Nasz zwierzak to dla nas członek rodziny, a jak każdy członek rodziny zasługuje na miłość, uwagę i dbałość o jego dobrobyt. Dzięki rozwojowi technologii, obecnie istnieje wiele innowacyjnych gadżetów, które mogą pomóc nam w troszczeniu się o nasze ukochane psy. Ty razem skupimy się na popularnej kamerze Furbo Dog Camera.

gadżety pies

Furbo Dog Camera

Furbo Dog Camera to inteligentna kamera stworzona specjalnie dla właścicieli psów. Ta zaawansowana kamera pozwala na obserwację swojego pupila na żywo z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem smartfona.

gadżety pies

Posiada wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu możesz komunikować się ze swoim psem, nawet gdy jesteś poza domem. Jednak to nie wszystko, co oferuje Furbo. Wyposażony jest w specjalną funkcję do wydawania przekąsek dla psa, dzięki czemu możesz nagradzać swojego pupila za dobre zachowanie, nawet gdy jesteś z dala.

Kamera, nie tylko pozwala utrzymać interakcję z psem, ale również zapewnia mu dodatkowe rozrywki i stymulację, co jest szczególnie ważne, gdy zostaje sam w domu.

Automatyczne poidełko

Automatyczne poidełko to inny przydatny gadżet dla psa. Pozwala na regularne dostarczanie świeżej wody, nawet gdy nie jesteś obecny. Często wyposażone są w systemy filtrujące, które eliminują zanieczyszczenia i utrzymują czystość wody. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli, którzy często wyjeżdżają z domu lub mają niewiele czasu na utrzymanie świeżej wody dla swojego pupila.

Interaktywna zabawka

Interaktywne zabawki dla psów to kolejny rodzaj gadżetu, który może zapewnić naszemu pupilowi rozrywkę i stymulację, szczególnie wtedy, gdy jest sam w domu. Zabawki te często wyposażone są w różnego rodzaju sensory, takie jak dźwięki, światła i ruchy, które przyciągają uwagę psa i zachęcają go do interakcji. Niektóre z nich są nawet zdalnie sterowane za pomocą smartfonów, co pozwala właścicielom na aktywne uczestnictwo w zabawie nawet wtedy, gdy są poza domem.

Śledzenie aktywności

Śledzenie aktywności naszego psa może być bardzo pomocne dla utrzymania jego zdrowia i kondycji. Istnieje wiele gadżetów, takich jak opaski monitorujące lub nakładki na obrożę, które mogą śledzić aktywność fizyczną psa, ilość spalonej energii i sen. Te dane mogą być analizowane za pomocą aplikacji na smartfony, które pomagają nam monitorować i zarządzać zdrowiem naszego pupila.

Przeczytaj także:

Sous Vide - to nowoczesny sposób gotowania, który wymaga posiadania odpowiedniego urządzenia, np. Anova Precision Cooker. Kto powinien się na niego zdecydować?

19.07.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Śledzenie najbliższych przez telefon jest dość kontrowersyjne. W przypadku małych dzieci może być rozsądne, ale nie w przypadku nastolatków i partnerów.

18.07.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Innowacyjne instrumenty muzyczne zmieniają sposób, w jaki tworzymy i doświadczamy muzyki. Które są najciekawsze? Dlaczego streaming muzyki jest tak popularny?

17.07.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.