Ranking Sklepów Internetowych 2021 - odzież i obuwie 

16.12.2021

2021-12-16T08:53:00.000Z//2021.12.16

|
Udostępnij:

Serwis OPiNEO.pl już po raz 12. przygotował Ranking Sklepów Internetowych. Zostały w nim uwzględnione sklepy internetowe, które w 2021 roku cieszyły się największym uznaniem klientów. Sprawdziliśmy, które sklepy odzieżowe i z obuwiem internauci polubili najbardziej.

ranking sklepów internetowych

Pandemia COVID-19 spowodowała, że właściciele sklepów stacjonarnych, zmagali się z wieloma kłopotami. Wynikały one z wprowadzonych restrykcji, ale też obaw konsumentów do dokonywania zakupów w ten sposób. To czas, w którym żniwa zebrały sklepy z branży e-commerce. Polacy kupują coraz więcej, ale mają też coraz większe oczekiwania. Według raportu „Handel vs koronawirus: Jak sprzedaż przeniosła się do internetu", wynika, że w początkowym okresie pandemii, liczba nowych sklepów internetowych wzrosła od 5 do 23 proc. w zależności od branży. Natomiast baza klientów liderów takich jak Allegro czy Zalando, powiększyła się o kolejnych 10 milionów użytkowników.

W branży fashion w ubiegłym roku polski rynek odnotował wzrosty zarówno pod względem wartości zamówień (skok o 81 proc.), jak i ich ogólnej liczby (wzrost o 130 proc.) – wynika z raportu sieci afiliacyjnej Admitad Affiliate. Utrzymuje się widoczna tendencja wzrostowa. Klienci coraz chętniej zamawiają buty i ubrania przez internet. Które sklepy wybierają najchętniej?

Najlepsze sklepy w kategorii odzież i obuwie według Opineo.pl

  • eobuwie.com.pl
  • denley.pl
  • astratex.pl
  • ombre.pl
  • panitorbalska.pl
  • casu.pl
  • lancareto.com
  • kontri.pl
  • lubiebuty.pl
  • butsklep.pl

Jak można dowiedzieć się z raportu Opineo, trzecie miejsce na podium w kategorii odzież i obuwie zajął astratex.pl. Sklep oferuje przede wszystkim wysokiej jakości bieliznę, dostępną w różnych rozmiarach, a także stroje kąpielowe, bieliznę nocną, odzież sportową i codzienną, tekstylia domowe. Drugie miejsce zostało przyznane Denley.pl, które specjalizuje się w sprzedaży odzieży męskiej i damskiej oraz szerokiej gamy dodatków i akcesoriów. Liderem rankingu został sklep Eobuwie, który został doceniony za atrakcyjne promocje, łatwy proces zakupu, bezproblemowe zwroty, szybki kontakt z klientem oraz darmową dostawę.

Przeczytaj także:

Od niedawna można zapisać na szczepienie przeciw COVID-19 dzieci od 5 do 11 roku życia. Jak zapisać dziecko na szczepienie online?

15.12.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Co najczęściej wyszukiwaliśmy w Google w 2021 roku? Sprawdź podsumowanie Google Trends.

14.12.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Czy to możliwe, że na największej pustyni świata Saharze, powstanie farma fotowoltaiczna?

13.12.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.