Najpopularniejsze blogi kulinarne według Vouge

27.05.2020

2020-05-27 03:49:48//2020.05.27

|
Udostępnij:
Najpopularniejsze blogi kulinarne

Pandemia koronawirusa sprawiła, że większość czasu spędzamy w domach. Chwilowo można zapomnieć o towarzyskich spotkaniach w restauracjach. Warunki, w których przyszło nam żyć, sprzyjają rozwijaniu kulinarnych pasji. W Internecie można znaleźć wiele rankingów blogów kulinarnych, z których ciekawy jest ten przedstawiony ostatnio przez Vouge. Analiza rankingu wskazuje, że najbardziej są popularne blogi kulinarne w stylu fit i eko.

Jadłonomia (www.jadłonomia.com)

Na pierwszym miejscu Vouge wskazał blog poświęcony kuchni roślinnej. Autorką bloga jest Marta Dymek, która w kuchni używa jedynie wegańskich składników. Na blogu Jadłonomia znajdują się liczne inspiracje na przykład potraw bezglutenowych. Czytając wpisy, można odnieść wrażenie, że istotnym celem bloga jest promowanie stylu życia w zgodzie z naturą. Co ciekawe, na blogu można znaleźć wiele praktycznych porad np. Jak nie przytyć na kwarantannie.

Rozkoszny (www.rozkoszny.pl)

Autor bloga Michał Korkosz uwielbia gotować „na słodko”. Jego przepisy pełne rozkosznych akcentów z pewnością smakują tak, jak wyglądają. A wyglądają pięknie, za sprawą wyjątkowych zdjęć, za które Rozkoszny został uhonorowany nagrodami SAVEUR – właśnie za fotografię kulinarną. Autor bloga inspirował się przepisami prezentowanymi w programach kulinarnych Nigelli Lawson. Warte polecenia są przepisy na dania inspirowane kuchnią hiszpańską.

ErVegan (www.ervegan.com)

Kolejna rekomendacja Vouge bloga w stylu roślinnym wcale nie dziwi. Społeczeństwo coraz bardziej chce być fit i eko. Autor bloga Eryk, z wykształcenia dietetyk, a z zamiłowania kucharz, pokazuje, że wege wcale nie musi być nudne. Przykładem jest burger z cukini, którego nawet największy fan czerwonego mięsa, miałby ochotę zjeść. Przepisy są proste i nie wymagają dużego zaangażowania.

Qmam Kaszę (www.qmamkasze.pl)

Maia Sobczak autorka blogu, którą w rankingu docenił Vouge, promuje kuchnię roślinną w duchu zero waste. Czyli spotykamy się kolejnym fit blogiem, na którym można znaleźć przepisy, jak również porady, jak żyć w zgodzie ze sobą. Autorka z wykształcenia jest psychologiem, praktykującym głównie psychologię wedyjską.

White Plate (www.whiteplate.com)

Do rankingu najlepszych blogów kulinarnych zakwalifikowała się również Eliza Mórawska-Kmita. Znana jako autorka bestsellerowych książek kucharskich: „White Plate. Słodkie”, „O chlebie”, „O jabłkach”. Jej celem jest przekonać Polaków, aby zaczęli sami piec chleb. Dlatego na blogu można znaleźć ogrom przepisów na różne rodzaje wypieków, a także inne przepisy głównie kuchni polskiej, a także azjatyckiej i arabskiej.

 

Źródło:

https://www.vogue.pl/a/piec-polskich-blogo-ktore-warto-odwiedzic

Przeczytaj także:

Zwróciłeś uwagę, gdy w Internecie pojawiały się niesprawdzone informacje o koronawirusie? Masowo były przesyłane filmy z wypowiedziami „ściśle tajnych” osób blisko rządu albo nowe doniesienia o tym, że zostaną zamknięte sklepy i zabraknie leków. 

26.05.2020 CZYTAJ WIĘCEJ

W Orange Free po każdym doładowaniu zawsze otrzymujesz bonus w postaci pakietu GB zupełnie za darmo, a całą kwotę złotówek z doładowania możesz przeznaczyć na co chcesz – usługę no limit, rozmowy, SMSy, MMSy. Nic nie musisz włączać – bonus zostanie przyznany automatycznie po doładowaniu.

21.05.2020 CZYTAJ WIĘCEJ

Nowość na kartę bez limitu, video, rozmowy, SMS-y i MMS-y.

21.05.2020 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.