31 dni za darmo w Orange na kartę

01.09.2021 |
Udostępnij:
31 dni za darmo w Orange na kartę

W dniach od 1 września do 31 października 2021 roku trwa promocja, w ramach której nowi użytkownicy oferty na kartę otrzymają nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 15 GB na 31 dni za darmo. Warunkiem jest doładowanie telefonu i wysłanie bezpłatnego SMS-a aktywującego promocję.


Co zrobić, aby skorzystać z tej promocji?


- w czasie trwania promocji należy zarejestrować i aktywować nowy starter lub dokonać migracji do Oferty na kartę;


- doładować telefon za minimum 5zł – szybko i wygodnie można zrealizować doładowanie za pośrednictwem bankowości internetowej. Korzystając z aplikacji bankowej lub serwisu transakcyjnego banku należy wybrać doładowania oraz podać numer telefonu, który ma zostać zasilony i wybrać nominał doładowania;


- po doładowaniu telefonu, należy wysyłać bezpłatnego SMS-a o treści START na numer 813.


Usługa „Nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy bez limitu do wszystkich i 15 GB” zostanie włączona w ciągu maksymalnie 24 h, o czym użytkownik zostanie poinformowany SMS- em, usługa będzie ważna 31 dni i jest bezpłatna.


Z promocji można skorzystać raz dla danego numeru telefonu. Z promocji nie mogą skorzystać użytkownicy taryfy Zawsze bez limitu oraz klienci, którzy posiadają aktywną usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” oraz „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej i cyklicznej.


Organizatorem promocji jest Orange Polska S.A.

Konkurs trwa od 01.09.2021 r. do 31.10.2021r.


Regulamin promocji:

Regulamin konkursu „31 dni za darmo w Orange na kartę”

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.