„ROK INTERNETU ZA DARMO” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ W TARYFIE GO!

20.11.2022

2022-11-20T08:00:37.000Z//2022.11.20

|
Udostępnij:
„ROK INTERNETU ZA DARMO” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ W TARYFIE GO!

Oferta „Rok Internetu za darmo” obejmuje wszystkich użytkowników taryfy GO! – zarówno tych obecnych, jak i nowych, którzy korzystają z ofert: „Bez limitu L+”, „Bez limitu L+UA”, „Bez limitu XL”. Wystarczy, że aktywują oni promocję „Rok Internetu za darmo” w aplikacji Mój T-Mobile.

Nie posiadasz jeszcze oferty T-Mobile na kartę.? Ta promocja jest także dla Ciebie!

1. Kup starter T-Mobile na kartę i doładuj telefon. za pośrednictwem bankowości elektronicznej kwotą:

- min. 35 zł - jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu L+

- min. 35 zł – jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu L+UA

- min. 39 zł - jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu XL


2. Następnie aktywuj wybraną przez siebie ofertę cykliczną - najszybciej zrobisz to w aplikacji Mój T-Mobile.


3. Aktywuj ofertę „Rok Internetu za darmo” w aplikacji Mój T- Mobile.


Jeśli korzystasz z taryfy GO! w T-Mobile na kartę i masz aktywną ofertę Bez limitu L+, Bez limitu L+UA lub Bez limitu XL, promocję „Rok Internetu za darmo” aktywujesz bezpośrednio w aplikacji Mój T-Mobile!

Oferty Bez limitu w ramach taryfy GO! w T-Mobile na kartę to ogrom możliwości!

Co otrzymasz w ramach ofert Bez limitu?

Bez limitu L+

Doładuj konto w banku za 35 zł i aktywuj ofertę Bez limitu L+, a otrzymasz 15 GB + 20 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości DVD oraz komunikatory Viber, Messenger i WhatsApp bez utraty danych. Łącząc Bez limitu L+ z promocją „Rok Internetu za darmo” możesz zyskać w sumie aż 1620 GB do wykorzystania przez cały rok!

Bez limitu L+UA

Doładuj konto w banku za 35 zł i aktywuj ofertę Bez limitu L+UA, a otrzymasz 15 GB + 20 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości HD, komunikatory Viber, Messenger i WhatsApp bez utraty danych oraz 1000 minut na połączenia międzynarodowe na Ukrainę do sieci Vodafone. Łącząc Bez limitu L+UA z promocją „Rok Internetu za darmo” możesz zyskać w sumie aż 1620 GB do wykorzystania przez cały rok!

Bez limitu XL

Doładuj konto w banku za 39 zł i aktywuj ofertę Bez limitu XL, a otrzymasz 20 GB + 20 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości HD. Łącząc Bez limitu XL z promocją „Rok Internetu za darmo” możesz zyskać w sumie aż 1680 GB do wykorzystania przez cały rok!

„1200 GB za darmo przez rok” to 12 Pakietów po 100 GB do wykorzystania przez 365 dni, licząc od aktywacji pierwszego Pakietu, przyznawane co 30 dni pod warunkiem odnowienia jednej z ofert Bez limitu, wskazanej w WOP „Rok Internetu za darmo”. Szczegóły w WOP: „Bez limitów”, „Rok Internetu za darmo” oraz „GB po doładowaniu” dla Użytkowników T-Mobile na kartę w Taryfie GO! i na www.t-mobile.pl

Regulamin promocji:

„ROK INTERNETU ZA DARMO” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ W TARYFIE GO!

Organizatorem promocji jest T-Mobile Polska S.A.

Przeczytaj także:

Polscy laureaci Nagrody Nobla to przede wszystkim twórcy w dziedzinie literatury, ale też chemii i fizyki. Dwie osoby otrzymały również Pokojową Nagrodę Nobla.

18.11.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Tabletki z jodkiem potasu mogą skutecznie ochronić tarczycę przed konsekwencjami wynikającymi z narażenia na radioaktywny jod w przypadku awarii jądrowych.

17.11.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Chociaż mamy jeszcze jesień, powoli zaczynamy planować podróże na kolejny rok. Okazuje się, że najbardziej wymarzonymi kierunkami są Islandia, USA i Hiszpania.

16.11.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.