„ROK INTERNETU ZA DARMO” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ W TARYFIE GO!

10.05.2022

2022-05-10T10:00:37.000Z//2022.05.10

|
Udostępnij:
„ROK INTERNETU ZA DARMO” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ W TARYFIE GO!

Zyskaj nawet 1200 GB w ramach promocji: „Rok Internetu za darmo”!


Oferta „Rok Internetu za darmo” obejmuje wszystkich użytkowników taryfy GO! – zarówno tych obecnych, jak i nowych, którzy korzystają z oferty „Bez limitu L” lub „Bez limitu XL”. Wystarczy, że aktywują oni promocję „Rok Internetu za darmo” w aplikacji Mój T-Mobile.


Nie posiadasz jeszcze oferty T-Mobile na kartę? Ta promocja jest także dla Ciebie!


1. Kup starter T-Mobile na kartę i doładuj telefon za pośrednictwem bankowości elektronicznej kwotą:

  • min. 30 zł - jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu L
  • min. 39 zł - jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu XL

2. Następnie aktywuj wybraną przez siebie ofertę cykliczną - najszybciej zrobisz to w aplikacji Mój T-Mobile.


3. Aktywuj ofertę „Rok Internetu za darmo” w aplikacji Mój T- Mobile.


Jeśli korzystasz z taryfy GO! w T-Mobile na kartę i masz aktywną ofertę Bez limitu L lub Bez limitu XL, promocję „Rok Internetu za darmo” aktywujesz bezpośrednio w aplikacji Mój T-Mobile!

Oferty Bez limitu w ramach taryfy GO! w T-Mobile na kartę to ogrom możliwości!


Co otrzymasz w ramach ofert Bez limitu?


Bez limitu L


Doładuj konto w banku za 30 zł i aktywuj ofertę Bez limitu L, a otrzymasz 15 GB + 15 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości DVD. Łącząc Bez limitu L z promocją „Rok Internetu za darmo” możesz zyskać w sumie aż 1560 GB do wykorzystania przez cały rok!


Bez limitu XL


Doładuj konto w banku za 39 zł i aktywuj ofertę Bez limitu XL, a otrzymasz 20 GB + 20 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości HD. Łącząc Bez limitu XL z promocją „Rok Internetu za darmo” możesz zyskać w sumie aż 1680 GB do wykorzystania przez cały rok!Regulamin promocji:

„ROK INTERNETU ZA DARMO” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ W TARYFIE GO!W ramach promocji „Rok Internetu za darmo” możesz otrzymać nawet 12 pakietów po 100 GB każdy: pierwszy zaraz po aktywacji promocji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) w dniu odnowienia oferty cyklicznej Bez Limitu L za 30 zł lub Bez Limitu XL za 39 zł. Pakiet promocyjny jest ważny przez 365 pełnych dni kalendarzowych licząc od dnia aktywacji promocji w aplikacji Mój T-Mobile. Niewykorzystane GB z poprzedniego miesiąca kumulują się na Twoim koncie!

Z niniejszych warunków promocyjnych możesz skorzystać od dnia 01.05.2022 r. do 30.06.2022 r. lub do ich wycofania. Pakiet w ramach promocji" Rok Internetu za darmo” zostanie uruchomiony niezwłocznie po zleceniu aktywacji w aplikacji Mój T-Mobile, jednak nie później niż w ciągu 24h. O włączeniu pakietu zostaniesz poinformowany SMS-em.

Organizatorem promocji jest T-Mobile Polska S.A.

Przeczytaj także:

Samodzielne zaprojektowanie etui na telefon nie jest trudne, a w stosowaniu wybranych technik ogranicza cię jedynie wyobraźnia.

09.05.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Disney plus, czyli popularne kanały telewizyjne i platformy streamingowe z filmami bajkami dla dzieci po polsku to doskonała rozrywka dla całych rodzin.

06.05.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Pomysłów na komunijny prezent dla dziewczynki nie brakuje. Sprawdź nasze najciekawsze propozycje.

05.05.2022 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.