„Rok Internetu" od T-Mobile

17.01.2023

2023-01-17T08:00:37.000Z//2023.01.17

|
Udostępnij:
Rok Internetu od T-Mobile

Oferta „Rok Internetu” obejmuje wszystkich użytkowników taryfy GO! – zarówno tych obecnych, jak i nowych, którzy korzystają z ofert: „Bez limitu L+”, „Bez limitu L+UA”, „Bez limitu XL”. Wystarczy, że aktywują oni promocję „Rok Internetu” w aplikacji Mój T-Mobile.


Nie posiadasz jeszcze oferty T-Mobile na kartę? Ta promocja jest także dla Ciebie!


1. Kup starter T-Mobile na kartę i doładuj telefon za pośrednictwem bankowości elektronicznej kwotą:

  • min. 35 zł - jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu L+
  • min. 35 zł – jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu L+UA
  • min. 39 zł - jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu XL

2. Następnie aktywuj wybraną przez siebie ofertę cykliczną - najszybciej zrobisz to w aplikacji Mój T-Mobile.

3. Aktywuj ofertę „Rok Internetu” w aplikacji Mój T- Mobile.

Jeśli korzystasz z taryfy GO! w T-Mobile na kartę i masz aktywną ofertę Bez limitu L+, Bez limitu L+UA lub Bez limitu XL, promocję „Rok Internetu” aktywujesz bezpośrednio w aplikacji Mój T-Mobile!

Oferty Bez limitu w ramach taryfy GO! w T-Mobile na kartę to ogrom możliwości!

Co otrzymasz w ramach ofert Bez limitu?


Bez limitu L+ Doładuj konto w banku za 35 zł i aktywuj ofertę Bez limitu L+, a otrzymasz 15 GB + 20 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości DVD oraz komunikatory Viber, Messenger i WhatsApp bez utraty danych. Nie zapomnij aktywować promocji „Rok Internetu” w aplikacji Mój T-Mobile i zyskaj nawet 1200 GB w ciągu roku!

Bez limitu L+UA Doładuj konto w banku za 35 zł i aktywuj ofertę Bez limitu L+UA, a otrzymasz 15 GB + 20 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości HD, komunikatory Viber, Messenger i WhatsApp bez utraty danych oraz 1000 minut na połączenia międzynarodowe na Ukrainę do sieci Vodafone. Nie zapomnij aktywować promocji „Rok Internetu” w aplikacji Mój T-Mobile i zyskaj nawet 1200 GB w ciągu roku!

Bez limitu XL Doładuj konto w banku za 39 zł i aktywuj ofertę Bez limitu XL, a otrzymasz 20 GB + 20 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości HD. Nie zapomnij aktywować promocji „Rok Internetu” w aplikacji Mój T-Mobile i zyskaj nawet 1200 GB w ciągu roku!

„1200 GB ekstra przez rok” to 12 Pakietów po 100 GB do wykorzystania przez 365 dni, licząc od aktywacji pierwszego Pakietu, przyznawane co 30 dni, pod warunkiem odnowienia jednej z ofert cyklicznych wskazanej w WOP „Rok Internetu”. Szczegóły w odpowiednich WOP oraz na www.t-mobile.pl dla Użytkowników T-Mobile na kartę w taryfie GO!


Regulamin promocji:


Regulamin promocji „ROK INTERNETU"


Organizatorem promocji jest T-Mobile Polska S.A.

Przeczytaj także:

Kryptowaluty to najbardziej kontrowersyjny temat w inwestycjach. Sięgamy po nie coraz częściej, zwłaszcza po dużym sukcesie bitcoina czy innych wolumenów.

16.01.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Szusowanie na nartach po górach, plażowanie w ciepłych krajach, czy aktywne zwiedzanie - niezależnie na co się zdecydujesz, wyjazd w zimę jest dobrym pomysłem.

13.01.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Styczeń to czas, kiedy księża odwiedzają patafianów z noworoczna kolędą. Z roku na rok, coraz mniej osób decyduje się na spotkanie z duchownym, w swoim domu.

12.01.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Bądź na bieżąco,
Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

Wysyłamy 2 ciekawe mailingi miesięcznie.